Termy Uniejów

Każdego dnia unosimy się na fali kreatywności, dlatego głębokie wody nie są nam straszne. Od ponad 5 lat obsługujemy jeden z największych kompleksów termalnych w Polsce, a zakres usług to: projekt logotypu i obsługa strony internetowej, dedykowany landing page ze sklepem internetowym, projekt etykiet kosmetyków termalnych, obsługa kont na Facebooku i Instagramie wraz z kompleksowa moderacją social media społeczności, która liczy ponad 100 000 odbiorców.

Obsługujemy pierwsze Uzdrowisko Termalne
w Polsce

Termy Uniejów to jedno z najbardziej znanych miejsc wypoczynkowych w centralnej Polsce. Uzdrowisko w Uniejowie słynie z gorących wód termalnych, a ich wyjątkowe właściwości, co roku przyciągają setki tysięcy turystów z całej Polski.

Realizacje Plus Division z dumą wypływają
na szerokie wody

W ramach współpracy zaprojektowaliśmy logotyp oraz w pełni responsywną platformę e-commerce połączoną ze stroną wizerunkową marki. Obecnie obsługujemy Klienta w zakresie projektów social media

Zanurzamy się w interakcjach

Obsługa profilu na Facebooku, który jest obserwowany przez 103 988 użytkowników, (to może rosnąć, w sensie efekt licznika na stronie) to duża odpowiedzialność i bieżąca moderacja zapytań dużej grupy odbiorców.

Nasze akcje konkursowe tysiące odbiorców
w całej Polsce

Projekt strony internetowej

Każdego dnia setki, a nawet tysiące Gości odwiedza stronę internetową Term Uniejów. Projekt musiał być intuicyjny i przejrzysty, a najczęściej zadawane pytania (FAQ) odpowiednio wyeksponowane.
termy_scr

A co możemy zrobić dla Ciebie? Wyślij nam swój brief!