Prowadzenie LinkedIn

Zadbaj o profesjonalny wizerunek swojej firmy w mediach społecznościowych. Prowadzenie LinkedIn przez zespół Plus Division pozwoli Ci zwiększyć rozpoznawalność marki, co przełoży się na wzrost sprzedaży. Poprzez regularne publikacje merytorycznych i atrakcyjnych wizualnie postów dotrzesz nie tylko do nowych klientów, ale również potencjalnych partnerów biznesowych. Zyskasz też uznanie w oczach kandydatów i przyciągniesz wykwalifikowanych pracowników. Postaw na prowadzenie profilu na LinkedIn – pomożemy Ci zbudować silny wizerunek, rozwinąć sieć kontaktów i wykorzystać możliwości rekrutacyjne portalu.


Prowadzenie LinkedIn – zbuduj wizerunek eksperta w branży

 

Poszukujesz platformy, która umożliwia nie tylko promocję oferty, ale także nawiązywanie wartościowych relacji biznesowych?  Właśnie takim miejscem jest LinkedIn. Prowadzenie profilu na tym portalu jest niezwykle przydatne w rozwoju marki, zarówno od strony sprzedażowej, wizerunkowej, jak i pod względem budowania zespołu. Co konkretnie zyskasz? Dzięki obecności na LinkedIn możesz liczyć na:


  • zwiększenie rozpoznawalności, a co za tym idzie świadomości marki,
  • zbudowanie wizerunku eksperta, który zagwarantuje Ci dużą przewagę konkurencyjną,
  • poszerzenie sieci kontaktów biznesowych,
  • dotarcie do grupy docelowej i wypromowanie produktów lub usług,
  • większe zainteresowanie ofertami pracy w Twojej firmie,
  • wzrost ruchu na stronie, a w efekcie także sprzedaży.
 

Prowadzenie profilu na nowoczesnym portalu biznesowym, jakim jest LinkedIn, to ważny element strategii marketingowej, który może przynieść firmie wieloaspektowe korzyści.


Prowadzenie profilu na LinkedIn – od strategii po większe zasięgi

 

Jeśli chcesz wykorzystać pełny potencjał, jaki oferuje LinkedIn, skorzystaj z profesjonalnego wsparcia. Prowadzenie kanału w mediach społecznościowych wymaga regularnej aktywności opartej na szczegółowo opracowanej strategii. W przeciwnym razie działania nie przyniosą oczekiwanych efektów. W ramach współpracy z Twoją firmą:


  • przeanalizujemy potrzeby marki i wyznaczymy realne cele, które możemy osiągnąć w ramach określonego budżetu,
  • stworzymy spójną strategię komunikacji i długofalowy plan działania poprzedzony dokładną analizą konkurencji,
  • będziemy przygotowywać merytoryczne i przystępne dla użytkowników treści oraz przykuwające uwagę grafiki,
  • zadbamy o regularną publikację postów oraz interakcje z odbiorcami.
 

Profesjonalne prowadzenie LinkedIn obejmuje także bieżące monitorowanie efektów oraz dostosowywanie działań do panujących trendów. Masz więc pewność, że profil marki będzie stale się rozwijał i pozyskiwał nowych obserwujących.


Wybierz Plus Division i zbuduj silną pozycję na rynku

 

Plus Division to agencja kreatywna, która oferuje szeroki zakres usług. W Ich skład wchodzi:

 

Oprócz tego zajmujemy się także projektami graficznymi, tworzeniem stron internetowych oraz UX.

Nasz zespół łączy na co dzień specjalistyczną wiedzę z kreatywnym podejściem, co pozwala tworzyć nieszablonowe i wysoce skuteczne rozwiązania. Masz więc pewność, że dzięki współpracy z Plus Divison Twoja marka wyróżni się na rynku i zbuduje silną pozycję. W razie pytań o to, jak działamy, zapraszamy do kontaktu!