Cześć

Tworzymy kreatywną i rodzinną atmosferę i (serio!) lubimy ze sobą pracować. Nasz zespół to ludzie z pasją, z przenikającymi się talentami i temperamentami. Tworzy to mieszankę bardzo na Plus!

Plusujemy działaniami w mediach społecznościowych, dobrymi realizacjami stron internetowych, a także projektami materiałów do druku. Potrafimy jednak o wiele więcej. Co możemy zrobić dla Ciebie?

Im więcej radości
i kreatywności, tym lepiej.

Jest to możliwe, bo dajemy sobie możliwie dużo czasu na kreację, a talentom pozwalamy realizować nawet najśmielsze pomysły. Kreatywne głowy Plus Division są możliwie blisko projektów. Daje to pełnię satysfakcji zarówno dla Klienta, jak i pracownika.
#naPlus

Dbamy o wartość dodaną Twojej marki

Zadziałamy na wyobraźnię Twojego Klienta.

Działamy wszechstronnie.

Jak pracujemy?

Wsłuchujemy się w potrzeby Klienta. Chcemy zarówno Twojego zadowolenia, jak i satysfakcji z dobrze wykonanego projektu.

Zdajemy sobie sprawę również z tego, że na etapie konsultacji możesz jeszcze do końca nie wiedzieć tego, czego chcesz. Rozumiemy to. Jesteśmy w końcu po to, by proponować skuteczne rozwiązania.


Pytania? Po prostu…

IMG_3512

+ Jesteśmy dla Ciebie

Skracamy jak się da! Wszystko po to, by móc w pełni skupić się na Twoim projekcie i marce. Nie rozdrabniamy się. W Plus Division intensyfikujemy kreację i bezpośredni kontakt z Klientem.

+ Dzielimy się talentami

Uczestnictwo w projektach jest dla nas bardzo ważne. Możemy sobie zaufać, bo każdy z nas doskonale zna swoje mocne strony. Konkretne etapy konsultujemy w zgranym zespole, który pracował już razem przy niejednym wyjątkowym projekcie.
1dzielimy_sie_talentami

+ Szukamy czegoś więcej

Do każdego projektu już na etapie oferty podchodzimy nieszablonowo. Szukamy najbardziej oryginalnych pomysłów, bo nie lubimy drogi na skróty.

+ Pracujemy w duchu kreatywności

Czasem jednak droga „na skróty” bywa na Plus! Brak zaawansowanych i zawiłych struktur nie tłamsi naszej współpracy w duchu kreatywności. Nie spotkasz również u nas Accountów i korpo-mowy. Spokojnie. Dogadamy się, choć u nas po prostu nie królują w mowie potocznej ASAP-y, call’e i taski.

+ Cieszymy się długotrwałymi relacjami

Nic nie dzieje się bez przyczyny. 9 na 10 naszych Klientów współpracuje z nami powyżej dwóch lat, a większość naszych kontaktów biznesowych pozyskaliśmy za pomocą polecenia. Wierzymy, że Ty również nie trafiłeś tu przez przypadek, dlatego jeśli podoba Ci się nasze podejście – śmiało skontaktuj się z nami, a my powiemy co możemy zrobić dla Ciebie na Plus.