Termy Uniejów to jedno z najbardziej znanych miejsc wypoczynkowych w centrum Polski, które słynie z gorących wód termalnych. Kompleks Termalno-Basenowy oferuje mnóstwo wodnych atrakcji dla każdego w różnym wieku. To istny raj wodny dla rodzin z dziećmi, jak również obowiązkowy punkt relaksu dla ciała i duszy. Każdy, kto szuka wypoczynku znajdzie tutaj wytchnienie.

Strona www

Współpraca

W ramach współpracy z marką Termy Uniejów zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy dedykowany landing page ze sklepem internetowym. Sklep oferuje specjalistyczne kosmetyki na bazie wody termalnej przeznaczone do pielegnacji osób i… zwierząt. Co więcej, zadbaliśmy o spójność wizerunkową marki oraz estetykę kreacji graficznych. Po moc pięknych efektów, zapraszamy na stronę!

Sprawdź projekt

Otwórz stronę

Usługi graficzne

Social Media

Termy Uniejów kojarzą chyba wszyscy, dlatego z nieukrywaną przyjemnością rozpoczęliśmy komunikację marki na Facebooku i Instagramie. W ciągu kilku miesięcy dwukrotnie zwiększyliśmy liczbę fanów i zwiększyliśmy zasięgi. Przeprowadziliśmy 4 konkursy fotograficzne, podczas których uczestnicy pokazywali, jak spędzają czas w Termach Uniejów. Dodatkowo w okresie ferii zimowych przeprowadziliśmy termalną grę w statki – szaleństwo! A to dopiero początek naszej wspólnej przygody!

Konkursy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.