Nature by

W tym projekcie nasze pomysły zostały w pełni zmaterializowane. Od samego początku wspieraliśmy producenta kosmetyków we wprowadzeniu zupełnie nowej linii produktowej.

Od nakrętki po etykiety

Zakres naszych prac obejmował stworzenie ogólnej koncepcji linii, dobór opakowań wraz z projektem etykiet, copywriting produktowy, a także projekt materiałów do druku, w tym katalogu produktowego oraz ulotki prezentującej nową linię.

Nic nie cieszy tak, jak efekty widoczne jak na dłoni

Czerpaliśmy ogromną radość z całego procesu projektowania. Teraz możecie podziwiać efekty tej współpracy!

Stworzyliśmy etykiety, które cieszą oko

Oto opakowania produktów, które pielęgnują dłonie. Jednak nim zaczną to robić, muszą najpierw nacieszyć Twoje oko. To w dużej mierze etykieta produktowa decyduje, czy dany produkt zostanie zauważony i… wzięty do ręki.

Soczyste kolory zestawiliśmy z ciekawy kształtem butelek

By Nature to produkty, które pięknie pachną i zaskakują kolorami i aromatami. Soczyste owoce, kuszące olejki i pierwiastki piękna zasługują na apetyczną oprawę.

Nature by OVER to zupełnie nowa linia produktów pielęgnacyjnych.

Inspirowanych nieprzeniknioną naturą, sygnowanych monsterą, przepełnionych najlepszymi składnikami. Tam właśnie, w samym środku nieposkromionej dżungli, swoje korzenie ma nowa linia produktów do pielęgnacji dłoni.

W skład linii wchodzą:
– mydła 2 w 1 do mycia dłoni i twarzy;
– mydła do dłoni;
– płyny i żele do dezynfekcji rąk, które na rynku wyróżnia nie tylko zapach, ale i delikatność.

Pragnęliśmy, by nasze projekty oddawały wyjątkowość produktów, które są na wyciągnięcie ręki

Zaprojektowaliśmy katalog, który jest wizytówką

Katalog produktowy wpływa na wizerunek firmy i świadczy o jej profesjonalizmie. Często jest on pierwszym elementem kontaktu z ofertą danej firmy. Stworzyliśmy projekt, który jest przejrzysty, nowoczesny i spójny z identyfikacją wizualną całej linii.

Ulotki nie muszą być wcale „ulotne”

Funkcjonalne, czytelne, proste i atrakcyjne w przekazie. Wiemy, jak zaprojektować maksimum efektu na minimalnej powierzchni papieru.

A co możemy zrobić dla Ciebie? Wyślij nam swój brief!