Wash It

Masz oryginalny pomysł i myślisz o tym, by wreszcie go zrealizować? Jesteśmy otwarci nawet na nietypowe pomysły i służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie komunikacji marketingowej. Zobacz, jak wyglądała nasza współpraca z twórcami aplikacji mobilnej Wash it.

Zrealizujemy nawet najbardziej odjechane pomysły

Uwaga! Gołąb ma Twój samochód na oku

Masz oryginalny pomysł i myślisz o tym, by wreszcie go zrealizować? Jesteśmy otwarci nawet na nietypowe pomysły i służymy profesjonalnym doradztwem
w zakresie komunikacji marketingowej. Zobacz, jak wyglądała nasza współpraca
z twórcami aplikacji mobilnej Wash it.

Od pomysłu do realizacji

Grupa młodych pasjonatów motoryzacji powierzyła nam stworzenie aplikacji mobilnej. Zaczęliśmy od podstaw, czyli komunikacji wizualnej. Znaliśmy wstępne założenia, pomysł na nazwę (Wash it), a także chęć wykorzystania motywu gołębia w logotypie. Co dalej?

Stworzenie logotypu

logo_proces

Zaprojektowanie wszystkich widoków aplikacji mobilnej

Ulotki, naklejki na samochód i inne materiały promocyjne

Wsparcie działań w mediach społecznościowych

Wash it to aplikacja, która w intuicyjny sposób pozwala na znalezienie idealnej myjni samochodowej. To rozwiązanie dla miłośników motoryzacji mających duże wymagania względem opcji dostępnych na myjni, dostępnych tam środków czyszczących i innych udogodnień.

Potrzebujesz wsparcia działań marketingowych? Napisz do nas i zapytaj o ofertę.

To dla nas czysta przyjemność

Z przyjemnością zrealizujemy nawet najbardziej odjechane pomysły. jesteśmy otwarci, nie ma dla nas nietypowych zapytań. Na spokojnie wszystko wytłumaczymy, porozmawiamy o możliwościach i przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę. Zadzwoń do nas.