Mocne punkty Twojej sprzedaży

Pod tajemniczym hasłem POS (ang. point of sales) , kryją się wszelkiego rodzaju materiały, których głównym zadaniem jest wsparcie Twojej sprzedaży. Stojaki na ulotki, wobblery, naklejki, makiety, lightboxy, standy, infokioski i wiele, wiele innych. Za materiały POS uznamy wszystko to, co wspiera i otacza produkt bądź usługę.

Zadbaj o perfekcyjną aranżację

Jeśli szukasz materiałów dla swojej firmy- po prostu napisz, czego potrzebujesz. Kompleksowo zajmiemy się projektem i przygotowaniem materiałów. Zapewniamy, że stworzymy idealną oprawę dla Twojej sprzedaży!

Czy wiesz, że… Dobrze zaaranżowana przestrzeń wzmocni nie tylko wizerunek, ale również Twoją sprzedaż?

Zaprojektuj swoją przestrzeń

Elementy, które otaczają produkty i usługi, wykorzystuje się w niemalże wszystkich sklepach, stoiskach targowych czy wyspach sprzedażowych znajdujących się w alejkach centrów handlowych. Warto zadbać o wyjątkowy projekt, by wyróżnić się z tłumu. Tutaj w cenie jest oryginalność formy, jakość użytych materiałów czy spójności projektu, który wpływa na identyfikację wizualną Twojej firmy. Jednak wszystko zaczyna się od pomysłu…

Plusy

  • + opracujemy całą koncepcję identyfikacji wizualnej dla Twojej firmy
  • + oferujemy niebanalną formę
  • + dbamy o spójność naszych projektów
  • + posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu materiałów POS

Zobacz, czym zaplusowali nasi klienci podczas targów i eventów

OVER Agro

OVER Clean

Prowadzedom.com

Dolny Śląsk

Gmina Rzgów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.