Mocna identyfikacja

Pokaż mi swoje logo, a powiem Ci kim jesteś

Nie od dzisiaj wiadomo, że logo buduje tożsamość marki. Ten mały znaczek w późniejszym etapie potrafi zdziałać cuda, budując określone emocje i skojarzenia. Opowiedz nam o swojej marce, a my zaprojektujemy Tobie mocną identyfikację wizualną.

Siła znaku

To właśnie logo definiuje sposób w jaki odbierają nas klienci. Ten najważniejszy element identyfikacji Twojej marki powinien być przede wszystkim czytelny i łatwy do zapamiętania przed odbiorcę.

Prawda jest jedna: bez dobrego znaku trudno jest budować profesjonalny wygląd marki. Dotyczy to całej identyfikacji wizualnej marki. Od logo po brandbook i księgę znaków. Twoja komunikacja musi być przede wszystkim spójna.

Plusy

  • + czytelne i łatwe do zapamiętania
  • + oddające charakter Twojej marki
  • + dostosowane do formy drukowanej i elektronicznej, tła oraz orientacji
  • + posiadające Brandbook i Księgę znaków

Dlaczego warto zainwestować w Brandbook
i Księgę znaków?

Zaprojektujemy dla Ciebie Brandbook i Księgę znaków, która zdefiniuje wytyczne dotyczące komunikowania Twojej marki. Dobrze sprecyzowane wytyczne pozwolą na budowanie Twojej marki w sposób profesjonalny.

Księga znaków oraz Brandbook zagwarantuje spójność w komunikacji Twojej marki. Uwzględni takie elementy jak: zastosowanie logotypu na różnych tłach, orientacji (pionowej i poziomej), a także alternatywne wersje logotypu. Księga znaków wskaże również dozwolone fonty dla Twojej komunikacji, a Brandbook zaprezentuje błędy w stosowaniu znaku.

Zaprojektowanie Księgi znaków i brandbooka na samym początku Twojej działalności, zapewni Ci spójne komunikaty i nakreśli jasne zasady grafikom. Te dwa elementy są najważniejsze w budowie identyfikacji wizualnej, czyli brandingu Twojej marki.

U nich już zaplusowaliśmy

OVER Agro

OVER Clean

Prowadzedom.com

Dolny Śląsk

Gmina Rzgów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.