Mocna strona etykiety

Pora raz na zawsze rozprawić się z hasłami, które słyszałeś nie raz: „Nie szata zdobi człowieka” lub: „Nie oceniaj książki po okładce”. Zasady te nie dotyczą sprzedaży. Tutaj wszystko jest na opak (owaniu). Na szczęście coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z roli etykiety i opakowania. To elementy, które w pierwszej kolejności przyciągną uwagę.

Szukasz wyjątkowego projekty etykiety i opakowania? Zgłoś się do #ekipynaplus. Niebanalne projekty, ciekawa kolorystyka, niecodzienny kształt i materiał.

Zobacz czym zaplusowaliśmy już u naszych klientów:

OVER Agro

OVER Clean

Prowadzedom.com

Dolny Śląsk

Gmina Rzgów

Wiemy, jak wzmacniać uwagę

W swojej pracy przyjmujemy, że opakowanie jest rodzajem pięciosekundowej reklamy Twojego produktu. Wiemy, że charakterystyczne elementy zamieszczone na etykiecie zawsze ułatwiają wybór. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Pracujemy dla zarówno dla dużych, średnich, jak i małych firm. Pomagamy naszym klientom wyróżnić się z tłumu.

W ciągu minuty jesteś w stanie zobaczyć 300 opakowań. O tym, które weźmiesz do ręki, decydują sekundy.

Polska na plus

Polski rynek opakowań rośnie w siłę. Jego obecna wartość wynosi ponad 33,5 mld zł. Według prognoz Equity Advisors[1] tylko do 2020 roku urośnie on o kolejne 12,5 mld zł. ] W dzisiejszych czasach już nie tylko największe koncerny branży FMCG decydują się na zaoferowanie swoich produktów w opakowaniach najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami, a my stworzymy dla Ciebie etykietę i opakowanie szyte na miarę Twojego produktu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.