Efekt WOW 24/7!

Twój potencjalny klient jest wszędzie. Stoi w korkach, oczekuje tramwaju na przystanku, spaceruje do kina czy na zakupy. Codziennie przemierza określoną drogę z punktu A do punktu B. Pozwól mu siebie zobaczyć!

Reklama zewnętrzna to niezwykle skuteczna forma komunikatu, który sprawdzi się zarówno w lokalnej komunikacji z dotychczasowymi klientami, jak i działaniach wysokozasięgowych, które pozwolą na dotarcie do szerokiej grupy Twoich nowych odbiorców.

Jedno jest pewne. Billboardy, bannery, citylighty i inne formy reklamy outdoorowej wpłyną niezwykle skutecznie na budowanie świadomości Twojej marki.

Musisz jednak pamiętać, że…

Zazwyczaj duże nakłady finansowe, jakie należy przeznaczyć na kampanię wielkoformatową (billboardową bądź bannerową) wiążą się z koniecznością profesjonalnego podejścia do projektu. Nie ma tutaj miejsca na przypadek.

Powierz nam swój projekt, a my zaprojektujemy dla Ciebie reklamę wielkoefektywną.

Powiesz OOH!

Zapożyczony z angielskiego skrót „out of home” oznacza każdy rodzaj reklamy zewnętrznej. Zaprojektujemy dla Ciebie reklamę przeznaczoną na każdy rodzaj nośnika. Przekonaj się o skuteczności outdooru i powierz nam swój projekt. Jesteśmy przekonani, że krzykniesz „OOH” z zachwytu 🙂 Potrzebujesz chwytliwego hasła reklamowego? Nasi copywriterzy stworzą dla Ciebie wyjątkowe teksty

Plusy

  • + wieloletnie doświadczenie w projektowaniu reklam wielkopowierzchniowych
  • + czytelne i przykuwające wzrok projekty
  • + dostosowanie rozmiaru treści do odległości, w jakiej znajduje się odbiorca
  • + realizacje wszystkich rodzajów nośników, od Citylighty po Megaboardy

OVER Agro

OVER Clean

Prowadzedom.com

Dolny Śląsk

Gmina Rzgów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.