+ ZAPLUSUJ NA NAJPOPULARNIEJSZYM
W SIECI SERWISIE WIDEO

Miliard użytkowników na całym świecie mówi wszystko. Dzisiaj już prawie co trzeci internauta jest użytkownikiem YouTube. W Polsce ponad 21 milionów osób korzysta z najpopularniejszego serwisu wideo na świecie. Te liczby mówią wiele…

YT działa mocniej niż TV!

Dlaczego warto inwestować w komunikację na serwisie YouTube? Ze względu na rosnącą popularność medium! YouTube to już potęga. W Stanach Zjednoczonych osoby należące do grupy wiekowej 18-34, filmy na YT oglądają częściej niż w jakiejkolwiek sieci telewizyjnej. Oczywiście trend ten przechodzi do naszego kraju.

Skontaktuj się z nami! Zajmiemy się kompleksowo Twoim kanałem na YouTube. Jesteś zainteresowany realizacją materiałów video lub animacji? Poznaj nasze możliwości!

Plusy

  • + najpopularniejszy serwis z materiałami video na świecie
  • + międzynarodowy zasięg
  • + ogromne możliwości reklamowe

Dlaczego warto?

Dużo niższe koszty

Nie od dzisiaj wiemy, że kampanie ATL (above the line) należą do jednych z najbardziej kosztownych. Jeszcze nie tak dawno tylko największe brandy mogły sobie pozwolić na kampanie wideo. Na szczęście dzisiaj Internet oferuje dużo większe możliwości. Jakich?

Popularność serwisu na całym świecie

Dzisiaj platforma YouTube dostępna jest w 80 językach i funkcjonuje w aż 91 krajach. Jeśli marzysz o skutecznych komunikatach o zasięgu międzynarodowym to… dobrze trafiłeś!

Skuteczna reklama

YouTube umożliwia kierowanie reklam wideo do osób, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą. Wystarczy zadać sobie trzy podstawowe pytania: Jakiego rodzaju wideo chcesz promować? Do kogo chcesz kierować reklamy? Ile chcesz wydać na kampanię wideo? Dzięki reklamom na platformie YouTube dotrzesz do swoich potencjalnych klientów. Co najważniejsze – płacisz tylko wtedy, gdy wykażą zainteresowanie Twoją ofertą.

Gotowy na reklamę na Plus?

Napisz do nas!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.