+ Mocny przekaz

Postaw na video marketing! Kampanie reklamowe video oraz animacje od kilku lat na stałe zagościły w niemalże wszystkich topowych zestawieniach trendów marketingowych. Badania brytyjskiej firmy Wyzowl pokazały, że 79% odbiorców woli oglądać materiały video, niż czytać o produkcie.

Jeśli jesteś zainteresowany produkcją video bądź animacji dla Twojej marki – zgłoś się do nas. Znajdziemy najskuteczniejsze rozwiązanie. O możliwościach reklamy na YouTube przeczytasz TU.

Video bardzo na Plus

Badania mówią jednoznacznie: video marketing mocno angażuje. Aż 95% odbiorców postanowiło obejrzeć materiał video, by dowiedzieć się więcej o produkcie. Dalsze wnioski z badań potwierdzją fenomen video: Oglądając wideo nasz odbiorca zapamiętuje więcej, a to pozwala na zwiększenie sprzedaży.

Etapy pracy nad materiałem video

1. Brief

2. Scenariusz

3. Realizacja video

4. Postprodukcja

Przed przystąpieniem do realizacji video wszystko z Tobą precyzyjnie skonsultujemy. Od pomysłu, po scenorys i scenariusz, aż do ustalenia obsady i lokalizacji. Zainwestuj w atrakcyjną komunikację dla swojej marki.

+ MOC MOŻLIWOŚCI

Jak dobrze wiesz Content is King. Marketing treści to przyszłość. Współczesny odbiorca reklamy ma dość pasywnych komunikatów. Docenia treści, które niosą w sobie wartość dodaną. Pomogą w tym popularne poradniki wideo, filmy instruktażowe, recenzje, czy angażujące animacje.

Zrealizujemy dla Ciebie prezentację, firmy, video produktowe i animację. Zgłoś się do nas!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.