+ ROZMAWIAJ ZE SWOIM KLIENTEM

Twitter to medium oparte na nieustannym dialogu. Kluczowa jest tutaj szybkość reakcji oraz bieżący monitoring pojawiających się treści. Mogą być one powiązane tematycznie z Twoją branżą, bądź stanowić bezpośrednie wzmianki i zapytania o firmę.

280 znaków mocy, które wyrażą więcej niż 1000 słów!

Czy w dobie wszechobecnego obrazu, krótki komunikat może być skuteczny? Okazuje się, że tak. Na Twitterze znajdziemy wiele osób publicznych. Wśród nich znajduje się spora część polityków, a także dziennikarzy, którzy napędzają dyskusję. Czy jest tam przestrzeń dla Twojej firmy? Przekonaj się sam!

Dla kogo Twitter?

To medium szczególnie istotne dla osób działających w branży medialnej, turystycznej, nowych technologii, sportowej, polityce oraz administracji państwowej i lokalnej. Twitter może stanowić również doskonałe miejsce do obsługi klienta. W taki właśnie sposób podchodzą do opisywanego medium linie lotnicze, lotniska, a także sieci telekomunikacyjne, które działają poprzez profile firmowe oraz prywatne. To również bardzo popularny kanał wśród rzeczników prasowych.

Miejsce na dobrą wymianę informacji

Twitter pomaga w nawiązaniu kontaktu z firmami oraz osobami opiniotwórczymi. To przestrzeń na wymianę poglądów dotyczących o aktualnych wydarzeń i nowinek ze świata biznesu. W ten sposób wiele marek podłącza się do rozmów w interesującej dla siebie dziedzinie. Nie ma tutaj dużych barier między wielkimi firmami, a „zwykłym użytkownikiem Internetu”. Wiele brandów udziela porad swoim klientom, prowadząc z nimi bezpośrednią komunikację.

#hasztaguj i tweetnij!

Duży udział w toczących się dyskusjach mają #hasztagi, a zatem słowa kluczowe. Czego wymaga Twitter? Poświęcenia dużej ilości czasu, bieżącego monitoringu kluczowych dla nas fraz oraz… bardzo szybkiej reakcji! Takie podejście może do tego medium może przynieść naszej marce wiele korzyści.

Plusy

  • + Medium służące do szybkiej wymiany informacji i komentowania aktualnych wydarzeń
  • + Możliwość bezpośredniej i publicznej dyskusji z ludźmi działającymi w naszej branży
  • + Doskonała przestrzeń na obsługę klienta
  • + Doskonale sprawdzi się w branży: medialnej, turystycznej, nowych technologii, sportowej, polityce i administracji państwowej i lokalnej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.