+ ZAPLUSUJ POZYTYWNYMI EMOCJAMI

Kto z nas nie lubi wygrywać? Kogo nie podnieca szczypta rywalizacji w życiu codziennym? Historia stara jak świat mówi nam o tym, że ludzie od dawna angażują się w różnego rodzaju rywalizacje.

Nic się w tym temacie nie zmieniło. Akcje konkursowe to wysoce skuteczny patent na zwiększenie zaangażowania na Twoim profilu. Zatem… czy jesteś gotowy na zaplusowanie u swoich odbiorców?

Angażujące
konkursy

Przeprowadzenie akcji konkursowej na Twoim profilu w mediach społecznościowych. Począwszy od przygotowania koncepcji konkursu, aż po sporządzenie regulaminu i wysyłkę nagród.

Efekty Cię zaskoczą!

Do każdej przeprowadzanej akcji konkursowej podchodzimy indywidualnie. Zawsze zastanawiamy się nad tym, jakiego rodzaju akcja najbardziej zaangażuje najbardziej Twoich odbiorców. Określamy również cel, jaki chcemy finalnie osiągnąć. Może to być przykładowo: promocja nowego produktu bądź usługi na rynku, zwiększenie świadomości Twojej marki bądź dotarcie do nowej grupy docelowej. Często stosowaną praktyką jest współpraca z influencerami.

Akcje contest marketingowe to narzędzie, które niezwykle zaangażuje Twoich odbiorców. Kluczem do sukcesu przeprowadzanego konkursu jest określenie celu, jaki chcemy osiągnąć. Nie bez znaczenia jest również dobór nagród oraz grupy docelowej. Skutecznie przeprowadzony konkurs zwiększa zasięgi Twojej marki (również te organiczne- bezpłatne!), a także buduje określone emocje. Wchodzisz w to?

Etapy pracy

1. Strategia akcji konkursowej

2. Kreacja, regulamin

3. Moderacja konkursu

4. Wysyłka nagród

Plusy

  • + Skuteczna strategia przeprowadzonego konkursu
  • + Szczegółowe określenie celu
  • + Staranny dobór nagród i grupy docelowej
  • + Sporządzenie regulaminu akcji
  • + Stała moderacja akcji konkursowej
  • + Organizacja wysyłki nagród

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.