+ Siła profesjonalizmu

Należący do Microsoftu gigant rośnie w siłę. LinkedIn należy do największej specjalistycznej sieci społecznościowej, która z roku na rok nabiera niezwykłej mocy. Warto zatem rozważyć działania marketingowe na LinkedIn dla swojej marki.

Plusy

  • + największa specjalistyczna sieć społecznościowa
  • + wysoka kultura znajdujących się na platformie treści
  • + ponad 2 000 000 użytkowników w Polsce
  • + bardzo precyzyjne kryteria targetowania reklam

Company Page dla Twojej marki na LinkedIn

Skutecznie prowadzony profil firmowy na LinkedIn, pozwoli Ci na zbudowanie wizerunki marki profesjonalnej. Na stronie firmowej określisz liczbę pracowników, dodasz przekierowanie na oficjalną stronę. Co ważne: firmowe profile na LinkedIn są wysoko pozycjonowane w wyszukiwarce Google.

Strategia komunikacji na LinkedIn

Nim przejdziemy do stworzenia dla komunikacji dla Twojej marki.

Jeśli zajmujesz się Human Resources, sprzedażą, finansami, wprowadzasz na rynek start-up, lub po prostu Twoje produkty i usługi są innowacyjne to warto rozważyć prowadzenie kanału na LinkedIn.

Wideo w cenie

Wideo na platformie LinkedIn jest niezwykle popularne. Szacuje się, że użytkownicy tego medium społecznościowego 20 razy częściej udostępniają content wideo, niż jakiekolwiek inne materiały. Profesjonalne materiały wideo, które są spójne z Twoją marką lub osobą pozwolą na skuteczne zwiększanie zasięgów na kanale. Więcej o naszej ofercie wideo przeczytasz tutaj.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.