+ Docieramy z reklamą w punkt

Facebook Ads stanowi wysoce skuteczne narzędzie marketingowe. Jednak nie wykorzystasz w pełni potencjału marketingu na Facebooku, gdy brakuje Ci doświadczenia w targetowaniu reklam. Krótko i brutalnie mówiąc: Twoje pieniądze mogą zostać przepalone. Jak temu zapobiec?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy Twój budżet reklamowy jest wydawany efektywnie – zgłoś się do nas. Dokonamy kompleksowego audytu Twoich dotychczasowych reklam. Doradzimy i zaproponujemy skuteczne rozwiązania.

Docieramy do Twojego targetu

Przeprowadzenie akcji konkursowej na Twoim profilu w mediach społecznościowych. Począwszy od przygotowania koncepcji konkursu, aż po sporządzenie regulaminu i wysyłkę nagród.

Wzmocnimy zainteresowanie
Twoją ofertą

Pomogą w tym niezwykle skuteczne działania remarketingowe. Dzięki nim dotrzesz do użytkowników, którzy wstępnie wykazali zainteresowanie Twoją ofertą. Znajdziemy również grupy podobnych odbiorców do Twoich aktualnych klientów. Dzięki temu Twój biznes będzie piął się w górę.

Uwaga! Bierzemy wszystko na chłodno.
Nie. Nie dlatego, że jesteśmy oziębli. Po prostu ostatnią rzeczą, jaką chcemy jest przepalenie Twoich pieniędzy. Dlatego też, naszym działaniom zawsze towarzyszy chłodna analiza. Na bieżąco obserwujemy statystyki skuteczności Twoich reklam, a gdy to konieczne- optymalizujemy Twoją reklamę.

U nich już zaplusowaliśmy

OVER Agro

OVER Clean

Prowadzedom.com

Dolny Śląsk

Gmina Rzgów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.