+ Rozkręcimy fanpage twojej marki

Mówią, że król jest tylko jeden. Facebook od kilkudziesięciu lat króluje na liście najbardziej popularnych mediów społecznościowych. Wciąż angażuje miliardy użytkowników na całym świecie. Mocny fanpage na Facebooku to absolutny must have dla Twojego biznesu!

Plusy

  • + prawie 17 000 000 użytkowników w Polsce
  • + skuteczne narzędzie reklamowe: Facebook Ads
  • + ponad 12 000 000 użytkowników platformy Messenger
  • + możliwość dotarcia do dużej liczby odbiorców

Plusujemy kampaniami na Facebooku

Facebook to nie tylko najpopularniejsze medium społecznościowe na świecie. To również niezwykle skuteczne narzędzie reklamowe. Więcej o naszych mocnych działaniach w ramach Facebook Ads przeczytasz tutaj.

Prawie 17 milionów

Facebook to wciąż potęga. Szacuje się, że w Polsce już 16,840 mln osób posiada konto w tym medium społecznościowym. Z kolei aż 12,810 mln użytkowników korzysta z Messengera. Czy łapiesz się na tym, że z platformy Messengera korzystasz częściej niż z SMSów? My również. Powyższe zestawienie liczb jedynie potwierdza: Facebook daje ogromne możliwości i pozwala na zbudowanie naprawdę dużej społeczności dla Twojej marki. Trzeba tylko wiedzieć jak. 🙂

Proponujemy nowoczesne kreacje

Wierzymy w siłę kreacji. Uważamy również, że Twoja marka na Facebooku powinna… rozmawiać! Wszystkie komunikaty dostosujemy do charakteru Twoich produktów lub usług.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.