Stanislav Vodka

Cel: Stworzyć komunikację, która zawróci w głowach odbiorców

Cel: Stworzyć komunikację, która zawróci w głowach odbiorców

Taki był nasz cel. Chcieliśmy, by komunikacja na marki Stanislav Vodka angażowała, oddawała nietuzinkowy charakter wódki, bawiła i nieco zaskakiwała. Zobaczcie, co zrobiliśmy (i nadal robimy), by realizować tę długoterminową strategię.

Jak to się mówi...

…rachu ciachu i po St(r)achu! Jak na wysokoprocentowy trunek przystało, bardzo szybko przeszliśmy do konkretów. Zaczęliśmy zatem kreować zupełnie nową strategię na Facebooku.


Już od momentu tworzenia oferty wiedzieliśmy, że Stanislav to facet potrafiący zawrócić w głowie i to ogromnej ilości odbiorców. Czuliśmy jednak, że dotychczasowa strategia komunikacyjna nie wykorzystuje potencjału Staszka.

Nasze zadanie? Rebranding komunikacji w social media
w stylu Plusa

Istnieją.


Wiedzieliśmy jednak, że droga do ideału (podobnie jak do idealnego drinka), wymaga solidnych podstaw. Jako, że pierwszy warunek mieliśmy już spełniony, to przeszliśmy do dalszego działania. W dzisiejszych czasach, nawet najlepszy produkt wymaga doskonałej oprawy w mediach społecznościowych. Wiedział to również nasz Klient, który zwrócił się do nas z prośbą odświeżenia wizerunku swojej marki w mediach społecznościowych.

Social mediowy powiew świeżości jest jak… smakowy Stanislav
z dodatkiem świeżych polskich jabłek

Nie wiemy jak Wam, ale u nas to działa na wyobraźnię…

Poznajcie Stanislava

Ma mocny charakter, konkretny smak, jest duszą towarzystwa
i kompanem najlepszych imprez. To hasła, które w pełni oddają charakter Stanislava. Choć na początku może wydać Ci się nieco zimny, to szybko przekonasz się, że łagodność to jego drugie imię. Poza tym Stachu rozumie kobiety jak mało kto…


Wiesz, że moglibyśmy tak bez końca, prawda?


Dlatego też, w odświeżonej komunikacji, stworzyliśmy strategię persony social media dla marki Stanislav Vodka. Tworząc postać Stanislava, który współgra z charakterem swoich odbiorców.

Stanislav rozkręci każdą imprezę

Towarzyski, przebojowy i z dużym poczuciem humoru. Stanislav to niemały żartowniś, który lubi dialogować ze swoimi odbiorcami, zaskakiwać ich kubki smakowe,
a… na twarzy wywoływać uśmiech.


W ramach strategii komunikacji na Facebooku działamy
w kilku cyklicznych postach:

Trafiony, zatopiony!

Raz w miesiącu rozrywkowy Stanislav proponuje swoim odbiorcom angażującą i interaktywną zabawę:

Gdzie ta butelka?

A kto się w listopadzie urodził...

Weselne klimaty nie są mu obce. Stanislav był honorowym Gościem na niejednym weselu, potrafi również zabawić niejednego weselnika.

Stanislav jest również doceniany przez kobiety…

Można przypuszczać, że Stanislav ze względu na mocny charakter pasuje głównie mężczyznom. Nic bardziej mylnego. Do Staszka lgną kobiety, zwłaszcza do tego delikatnego i ze smakiem… Większość Pań nie odmawia również Espresso ze Stanislavem.

Stanislav angażuje do dyskusji...

Angażująca moderacja
i odpowiedzi na bieżące zapytania

Jesteśmy doświadczoną agencją, która doskonale wie, że wartościowa komunikacja (jak sama nazwa wskazuje) to przede wszystkim angażujący i autentyczny dialog z fanami marki.Jeśli chcesz, by Twoja marka przeszła podobną metamorfozę marki w social mediach, to warto zaufać naszemu doświadczeniu na Plus!

Udane projekty graficzne
do druku

Daj się nabić w butelkę ciekawymi projektami do druku:

Jaki jest Stanislav, każdy widzi. Zasługuje na najlepsze. Choć początek naszej współpracy opierał się przede wszystkim na angażujących działaniach w mediach społecznościowych, to dalszych krokach nasza współpraca objęła również inne aspekty.

Projekt autorskich zawieszek
do butelek

A co możemy zrobić dla Ciebie? Wyślij nam swój brief!