Prowadzedom.com to lifestylowy blog, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu porady dla Kobiet, artykuły o modzie, wpisy o domu i dzieciach, recenzje kosmetyków oraz przepisy na sezonowe potrawy. Jednym zdaniem można znaleźć tu wszystko o codzienności. Większość czytelniczek to Kobiety, które szukają inspiracji dla siebie i chcą być na PLUS.

Nasze działania

Strona www

Współpraca

Współpraca z redakcją prowadzedom.com to sama przyjemność. Po zapoznaniu się z wymaganiami i potrzebami Klienta przygotowaliśmy platformę RWD, która eksponuje najważniejsze treści. Zaproponowana przez nas klasyczna forma domowego bloga odpowiada najnowszym trendom i umożliwa łatwe poruszanie się po stronie. Mocy dodają także lifestylowe kreacje graficzne, które przyciagają uwagę i doskonale oddają charakter serwisu.

Sprawdź projekt

Otwórz stronę

Usługi graficzne

Logotyp

Celem projektu było opracowanie znaku, który nie przytłacza i nie odciąga uwagi od treści na stronie. Zaproponowany przez nas logotyp jest charakterystyczny, czytelny w swojej formie i estetyczny wizualnie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.