OVER Horse to marka stworzona z pasji do koni. Oferta marki obejmuje profesjonalne preparaty, przeznaczone do pielęgnacji i ochrony koni. Wszystkie produkty tworzone są w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii, na bazie naturalnych składników, co czyni je unikatowymi na rynku. Nasz zespół kreatywnych głów przejął wodze i zajął się kompleksową opieką i budową wizerunku marki w sieci.

Strona www

Współpraca

Współpracę z OVER Horse rozpoczęliśmy od odświeżenia jej wizerunku poprzez stworzenie nowoczesnej witryny. Wykonaliśmy stronę, której funkcjonalności i parametry techniczne pozwalają na sprawne aktualizowanie serwisu. Wdrożyliśmy sklep internetowy oraz nową sekcję blogową, na której publikowane są artykuły eksperckie. To się nazywa współpraca na wypasie!

Sprawdź projekt

Otwórz stronę

Copywriting

OVER Horse to ekspert w swojej dziedzinie, dlatego na swojej stronie publikuje artykuły eksperckie. Wszystkie treści są odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO, dzięki czemu strona jest wysoko pozycjonowana w dostępnych wyszukiwarkach.

Social Media

Wiecie, że od roku napędzamy komunikaty w social mediach dla marki OVER Horse? Z pasją i zaangażowaniem odkrywamy tajemnice jeździectwa i pokazujemy ciakowstki końskiej codzienności. Organizujemy Konkursy, działamy na zmysły kreacjami graficznymi i zapraszamy do współpracy Ambasadorów – cały czas monitorując działania i trzymając rękę na PLUSIE!

Konkursy

Influencer marketing

InspiruJEMY, eksperymentuJEMY i realizuJEMY kulinarne pomysły we współpracy z topowymi Influencerami. Jesienią wspólnie z restauracją New West Side zorganizowaliśmy premierową kolację degustacyjną w doborowym towarzystwie. Przy wspólnym stole zasiedli autorzy najapetyczniejszych blogów kulinarnych w Polsce.

Video

W ramach współpracy z OVER Horse reaktywowaliśmy kanał na Youtubie. Cyklicznie zamieszczamy krótkometrażowe filmy, które edukują i wzbudzają empatię do koni. Co więcej, kreują markę jako eksperta w dziedzinie.

Usługi graficzne

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.