OVER Clean to producent specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji skóry wrażliwej i dojrzałej. Dedykowanych przede wszystkim alergikom oraz osobom, którzy w wyniku wypadku, choroby lub wieku mają ograniczoną sprawność ruchu. W swojej ofercie posiada także ekologiczne środki czystości o prostym, naturalnym składzie stosowane najczęściej w ośrodkach leczniczych lub placówkach medycznych. Unikatowym produktem jest znany środek Urine Free, który w skuteczny sposób niweluje zabrudzenia i zapachy pochodzenia organicznego.

Strona www

Współpraca

Współpraca z OVER Clean to nie lada wyzwanie, a rewolucję w online wizerunku marki rozpoczęliśmy od budowy strony internetowej. Nowa odsłona strony www jest spójna z wizerunkiem marki, w pełni responysywna i przyjemna w obsłudze. Przejrzystość panelu oraz estetyka kreacji graficznych jest dostosowana do wymagań grupy docelowej, dzięki czemu z łatwością odnajdują potrzebne informacje.

SEO & Copywriting

W kreowaniu profilu marki jako eksperta w dziedzinie pielęgnacji oraz opieki osób starszych zaproponowaliśmy stworzenie na stronie www sekcji blogowej oraz eksperckiej bazy wiedzy.

Sprawdź projekt

Otwórz stronę

Social Media

W komunikacji social media postawiliśmy na budowanie świadomości marki oraz angażowanie grupy docelowej. Publikowane treści mają charakter viralowy i zawierają elementy marketingu opartego na emocjach. W delikatny sposób poruszają kwestie związane z procesem starzenia się oraz problemami, z którymi na co dzień borykają się osoby starsze i ich opiekunowie. Wśród postów nie brakuje postów produktowych, które przyciągają uwagę estetycznymi kreacjami graficznymi, animacjami i formatami video, jak również merytorycznymi i wciągającymi treściami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.