OVER Agro - Plus Division

Marka OVER Agro oferuje skuteczne preparaty kierowane do hodowców zwierząt gospodarskich. Produkty w ofercie marki OVER Agro opracowywane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie, wiedzę wyniesioną ze współpracy z cenionymi specjalistami z zakresu żywienia i leczenia bydła oraz najnowsze badania naukowe. Wprowadzone przez markę nowatorskie rozwiązania są doceniane przez hodowców, lekarzy weterynarii oraz zagranicznych partnerów. Brzmi poważnie? Nie WYMIĘkajcie i zobaczcie nasze działania!

Social Media

Łaciate rewolucje to nasza specjalność. I choć współpraca z OVER Agro rozpoczęła się od pytania: ”czy w social mediach jest miejsce dla marki z branży #Agro?”, nasze działania potwierdziły efektownie, że tak. W komunikacji w mediach społecznościowym w lekki, zabawny sposób prezentujemy ofertę produktową marki i publikujemy ciekawostki branżowe. Bawimy się formatami kreacji graficznych i tworzymy angażujące treści, które z powodzeniem wpływają na wzrost zasięgów i liczbę polubień profilu.

Konkursy

Brand Hero

Ze względu na dużą grupę młodych odbiorców utworzyliśmy profil marki OVER Agro na Instagramie. Kanał prowadzony jest z przymrużeniem oka przez bohaterkę – krówkę o wdzięcznym imieniu Overka. Znaną i lubianą przez fanów marki maskotę OVER Agro.

Video content

Marka OVER Agro jako ekspert w swojej dziedzinie jest obecna na wielu wydarzeniach i targach branżowych o zasięgu krajowym i zagranicznym. A my jako niezawodna ekipa na Plus z przyjemnością jej towarzyszymy tworząc foto- i video relacje na żywo i nie tylko.

Usługi graficzne
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.