New West Side - Plus Division

New West Side to unikatowe miejsce na mapie kulinarnej Warszawy zarówno pod względem lokalizacyjnym, jak również smakowym. Restauracja położona na warszawskiej Ochocie serwuje dania kuchni nowoczesnej i karmi pozytywnymi emocjami. To idealne miejsce na spotkania biznesowe, lunch lub przyjęcie w gronie znajomych i rodziny. Restauracja oferuje sezonowe menu, prowadzi okazjonalne promocje oraz cyklicznie organizuje wydarzenia kulinarne i rozrywkowe.

Social Media

Nie od dziś wiadomo, że lubimy wyzwania, a współpraca z restauracją zlokalizowaną w samym sercu Parku Szczęśliwickiego zaostrzyła nasz apetyt jeszcze bardziej. W budowaniu komunikacji social media dla restauracji New West Side postawiliśmy na estetyczne i wysmakowane kreacje graficzne, apetyczną grę słów w copy oraz wykorzystanie mechanizmu promocji organizowanych wydarzeń.

Po kilkumiesięcznej owocnej współpracy z restauracją New West Side stworzyliśmy równie smaczny profil marki na Instagramie, na którym pokazujemy nie tylko jedzenie. Dzięki wykorzystaniu formatów InstaStories oraz najnowszych funkcji prezentujemy życie restauracji od kuchni, przedstawiamy personel oraz relacjonujemy aktualne wydarzenia.

Influencer marketing

InspiruJEMY, eksperymentuJEMY i realizuJEMY kulinarne pomysły we współpracy z topowymi Influencerami. Jesienią wspólnie z restauracją New West Side zorganizowaliśmy premierową kolację degustacyjną w doborowym towarzystwie. Przy wspólnym stole zasiedli autorzy najapetyczniejszych blogów kulinarnych w Polsce.

Konkursy

Usługi graficzne


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Podążamy w myśl Think – Create – Enjoy tworząc niepowtarzalne kreacje dodając przy tym garść kreatywności i szczyptę fantazji.