Zwiększ swoją widoczność - Plus Division

CO ZYSKASZ
DZIĘKI KONSULTACJI SEO Z EKSPERTEM?

Zdobędziesz cenne informacje o potencjale swojej branży

Dowiesz się, jaką strategię stosują Twoi klienci?

Otrzymasz szczegółową analizę strony, od UX po ocenę jakości contentu

Dowiesz się, jak zwiększyć ruch oraz sprzedaż na swojej witrynie

Jak przebiega konsultacja?

Podczas konsultacji nasz ekspert udostępni Ci podgląd ekranu swojego komputera oraz przygotuję gruntowną analizę widoczności Twojej witryny, jej profilu linkowego i całej struktury serwisu wraz z aspektami UX, budującymi doświadczenie użytkownika. Dodając do tego ocenę jakości publikowanych treści, specjalista skonfrontuje kondycję strony z jej potencjałem i przygotuje wstępną strategię działań, których celem będzie zwiększenie ruchu na stronie, podniesienie konwersji i poprawa widoczności w Google. Przygotowany plan będzie doskonałym punktem wyjścia do prowadzenia samodzielnych działań lub skorzystania z usług doświadczonej agencji SEO/SEM.

1Sprawdzimy widoczność Twojego serwisu na tle konkurencji
2Zbadamy obecny profil linkowy i jego wpływ na widoczność Twojej strony
3Sprawdzimy jakość treści i ich wpływ na pozycje Twojej strony
4Ocenimy poprawność struktury Twojej strony i przygotujemy strategię jej rozbudowy

5Określimy niewykorzystany potencjał Twojej strony
6Przeanalizujemy i poddamy ewaluacji skuteczność działań Twojej konkurencji
7Skontrolujemy pozycje fraz kluczowych i określimy ich potencjał
8Stworzymy wstępną strategię działań z zakresu SEO/SEM

Przedstawimy Ci rozwiązania
adekwatne do Twoich potrzeb

Pozycjonowanie
stron firmowych

Masz swoją stronę firmową?
Zadbaj o jej pozycję w Internecie!

Pozycjonowanie
e-commerce

Prowadzisz sklep internetowy?
Dotrzyj do swoich klientów!

Pozycjonowanie lokalne

Pracujesz na rynku lokalnym?
Daj się zauważyć swoim klientom!

Pozycjonowanie zagraniczne

Działasz za granicą?
Zbuduj swoją pozycję na zagranicznych rynkach!

Co zyskasz dzięki SEO?

Rozpatrywanie pozycjonowania jako najważniejszego elementu marketingu online w kategorii zysków to zbyt standardowe podejście. Owszem, korzyści są wymierne, ale w przypadku prowadzenia działalności w sieci należy przyznać wprost, że SEO to fundament zysków. Bez odpowiedniego pozycjonowania strona nie osiągnie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google, bez których niemożliwe jest wygenerowanie pożądanego ruchu, a tym samym dotarcie do klientów. Dodając do tego SEO w wymiarze optymalizacyjnym, czyli troskę o techniczną spójność strony oraz przyjazny UX, otrzymasz fundament każdego sukcesu w sieci.

Statystyki nie kłamią

Pamiętaj, że większy ruch na stronie to większa sprzedaż

Jeśli na frazę “buty sportowe” jesteś na 8 pozycji i zdobywasz około 500 kliknięć, to awansując na TOP 1 możesz liczyć nawet na 8000 wejść na stronę!

Umów konsultację

Porozmawiaj z ekspertem, który wskaże możliwości rozwoju podczas konsultacji SEO

*pola obowiązkowe

Konsultacja realizowana przez

Najczęściej zadawane pytania

Czy konsultacja jest bezpłatna?
Tak, konsultacja prowadzona dla klientów plusdivision.pl jest całkowicie bezpłatna. Ma charakter w pełni ekspercki, nie prowadzi do podpisania umowy ani do wygenerowania oferty. Jej celem jest przedstawienie możliwości promocji konkretnej strony WWW w sieci, a także opcjonalne przygotowanie strategii pozycjonowania, której celem jest poprawa widoczności, zwiększenie ruchu oraz konwersji.

Czas trwania rozmowy z ekspertem zależy od złożoności witryny i może trwać pół godziny, ale może również zająć naszemu ekspertowi i cztery godziny – w przypadku dużych i skomplikowanych serwisów działających w dynamicznych branżach. Co warto zaakcentować, to fakt, że nasz konsultant będzie do Twojej dyspozycji tak długo, jak będzie to potrzebne.

Komputer z dostępem do Internetu to jedyne techniczne wymagania, które trzeba spełnić, by możliwe było przeprowadzenie konsultacji. Rzecz jasna, jeśli będziesz miał jakieś pytania, możesz je sobie zapisać, a następnie zadać naszemu ekspertowi.

Konsultacja z naszym ekspertem nie jest w żaden sposób wiążąca. Po przedstawieniu wniosków z analizy oraz proponowanego, wstępnego scenariusza działań to Ty decydujesz, co zrobisz z otrzymaną wiedzą.

Termin rozmowy dopasujemy do Twojego kalendarza. Najpierw skontaktujemy się z Tobą, by krótko przedstawić zarys konsultacji, a następnie umówimy się na dany dzień oraz na konkretną godzinę.

Komputer z dostępem do Internetu – tylko tego potrzebujesz, by możliwe było przeprowadzenie konsultacji. Możesz również przygotować pytania do naszego eksperta i liczyć na merytoryczne oraz wyczerpujące odpowiedzi.