Beemployee

Nowoczesna i pracowita! Wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników i pracodawców – stworzyliśmy portal www.beemployee.pl – sieć inteligentnych wizytówek, która skraca drogę pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą.

Bzz! Wszystko zaczyna się od słowa

Tak było również w przypadku projektu Beemployee.pl. Od słowa do słowa przeszliśmy do obrazu, namingu, claimu, coraz większej gry słownej, przez stronę internetową,
by w końcu…

Spójność komunikacji to dbałość o detale. To właśnie one, finalnie tworzą apetyczny przekaz działający na zmysły i wyobraźnię.

 

Współpracę z Beemployee.pl rozpoczęliśmy od pracy koncepcyjnej. W pierwszym etapie stworzyliśmy nazwę portalu, a także strategię komunikacyjną marki.

Miód na Twoje zlecenia

Beemployee.pl to portal, którego głównym zadaniem jest skrócenie drogi pomiędzy Pracodawcą, a Pracownikiem, a wszystko to, za sprawą inteligentnej sieci wizytówek, która pomaga ich do siebie dopasować.

To Bee or not to Bee?

Hamletowskie rozterki w przypadku tego projektu, były nam zupełnie obce. Od samego początku wiedzieliśmy, że z tego nektaru będzie miód. Mieliśmy bowiem w głowie plan na spójne poprowadzenie go w całości. Na plan składał się:

Minimalistyczny i świeży logotyp

Pszczoła wyrażona liniami, które nawiązują do plastra miodu? Czemu nie.

Prosta kreska zastosowana w logotypie będzie towarzyszyć nam również w autorskich, rysowanych postach w social media, a także w projekcie strony internetowej. Żywy, żółty kolor stanowi znak rozpoznawczy portalu.

Kwiecista gra słów

Skoro słowem zaczepiamy już w samej nazwie projektu, to czemu nie pożonglować nim również w komunikacji w mediach społecznościowych?

Bukiet pachnących kreacji

Błyskotliwy i lekki jak pszczółka copywriting

Portal Beemployee.pl łączy inteligentne wizytówki, a my poza grą słowną wgłębiamy się kilka kroków dalej… szukając między innymi… analogii ilości odwiedzanych dziennie kwiatów przez pszczoły, a dziennej licznie CV, jaka jest wertowana przez rekrutera.

A co możemy zrobić dla Ciebie? Wyślij nam swój brief!