Agencja social media Warszawa

Agencja social media Warszawa – Jesteśmy Plus Division. Agencją Kreatywną na +.

Poprowadzimy social media dla Twojej firmy i spowodujemy, że Twoja marka będzie się wyróżniać. Prowadzimy sociale pomysłowo i obsługujemy takie serwisy jak: Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, LinkedIn.

Wiemy, jak przykuć uwagę Twoich Klientów. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Plus Division - Agencja Social Media na +

Nasz zespół podchodzi kreatywnie i z zaangażowaniem do projektów. Diagnozujemy potrzeby marki, analizujemy konkurencję i podążamy za trendami. Nasze teksty wciągają czytelników jak dobry serial, a grafiki nie pozwalają przejść obok nich obojętnie. Zatrudniamy tylko ludzi pomysłowych, doświadczonych i bardzo dobrze zorganizowanych. Jeśli więc oczekujesz indywidualnego podejścia i nietuzinkowych realizacji z efektem „wow”, zdecyduj się na współpracę z Agencją Plus Division!

Agencja reklamowa social media Warszawa

Korzystamy z najlepszych narzędzi do analizy social mediów oraz konkurencji Twojej firmy. Planujemy dokładne strategie komunikacji w mediach społecznościowych, raportujemy wyniki i optymalizujemy nasze działania. Nasz zespół jest nie tylko kreatywny, ale też doświadczony i zaangażowany w każdy projekt. Chętnie poprowadzimy dla Ciebie social media. Zapoznaj się z naszymi usługami.

Nasze usługi

+ Social Media

Oferujemy kompleksowe prowadzenie projektów w mediach społecznościowych. Zarówno dla dużych marek jak i tych mniejszych. Mamy doświadczenie w prowadzeniu profili dla firm z różnych branż i z sukcesem zwiększamy zasięgi naszych Klientów. Efektywną współpracę zapewnia nam wnikliwa analiza, dzięki której określamy kierunek działań marketingowych. Dzięki nam Twoja tożsamość marki i jej komunikacja będzie przyciągać i zatrzymywać na dłużej.

+ Prowadzenie Fanpage na FB

Moderujemy profile w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Twitter, TikTok czy Pinterest. Działamy nieszablonowo, podążamy za trendami i zaskakujemy, tym samym będąc w zgodzie z identyfikacją marki. Organizujemy także różne konkursy, zarządzamy spójną komunikacją i prowadzimy kampanie reklamowe.

+ Kampanie reklamowe na FB

Prowadzimy płatne kampanie reklamowe w serwisach Facebook, LinkedIn i Instagram. Dzięki działaniom w Facebook Ads i LinkedIn Ads możemy dotrzeć do wielu osób potencjalnie zainteresowanych usługami firmy. Nieustannie monitorujemy postępy i optymalizujemy reklamy, by stawały się one coraz bardziej efektywne. Raportujemy także wyniki działań.

+ Prowadzenie Instagram

Nasze działania na Instagramie obejmują prowadzenie spójnej komunikacji, tworzenie postów, relacji na InstaStories oraz współpracę z Influencerami z branży. Oferujemy także tworzenie i zarządzanie sklepem oraz prowadzenie płatnych kampanii reklamowych.

+ Prowadzenie YouTube

W serwisie YouTube zajmujemy się montażem i publikacją video, jak również tworzeniem przyciągających tytułów i opisów oraz planowaniem kompleksowej komunikacji marki. Spójnie dostosowujemy kanał YouTube do pozostałych kanałów, w jakich firma występuje.

+ Prowadzenie LinkedIn

LinkedIn to platforma do pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych i nawiązywania ciekawych współprac. Zajmujemy się obsługą profilu na LinkedIn, obsługujemy reklamy i docieramy do ściśle określonych odbiorców. Zapraszamy do współpracy, dowiedz się więcej.

Pozostałe usługi

+ Pozostałe usługi

Poza pracą w mediach społecznościowych zajmujemy się także tworzeniem nowoczesnych i interaktywnych stron internetowych, projektowaniem, wdrażaniem i prowadzeniem sklepów internetowych, a także tworzeniem atrakcyjnych wizualnie projektów graficznych, w tym logotypów, brand booków i ksiąg znaków. Projektujemy opakowania, katalogi, ulotki i wizytówki. Zapewniamy kompleksową obsługę marketingową, doradzamy, wskazujemy najlepsze rozwiązania i konsultujemy strategie marketingową z Klientem. Zobacz, co dokładnie możemy Ci zaoferować.

Agencja social media Warszawa

Nasza Agencja social media Plus Division z Warszawy powstała z myślą o tym, by oferować kompleksowe i profesjonalne prowadzenie mediów społecznościowych dla naszych klientów. Znamy najnowsze trendy i mamy duże doświadczenie w pracy w social mediach. Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem pięknych i przyciągających uwagę projektów graficznych oraz zatrudniamy najlepszych copywriterów, co w połączeniu pozwala nam świadczyć najwyższej jakości, kompleksowe usługi marketingowe. Dbamy także o długotrwałe współprace z naszymi klientami. Najdłuższa z nich trwa już ponad 7 lat. 

Wydobywamy największe atuty marek i pokazujemy je światu. #naPlus

Dlaczego warto?

Relacja z Klientami

Dobra relacja to podstawa. Troszczymy się o naszych Klientów i oferujemy stałe doradztwo.

Gra słowem

Dajemy słowo, że nasza komunikacja wciągnie Twoich odbiorców. Każdym naszym działaniem pragniemy oddziaływać na ich wyobraźnię.

Oryginalne projekty

Nasze projekty wyróżniają się z tłumu. Dowodem uznania są również wygrane w ogólnopolskich konkursach.

Profesjonalny zespół

Jesteśmy zgranym i profesjonalnym zespołem, który z przyjemnością podejmie współpracę z Toją marką.

+ 0
lat doświadczenia
0
różnorodnych branż
0
zaprojektowanych stron internetowych
0
wykonanych etykiet produktowych
0
do takiej ilości osób docieramy każdego roku na Facebooku
+ 0
zrealizowanych projektów

Od wielu lat dodaję mocy markom reprezentującym różnorodne branże. Jako absolwentka Papiernictwa i Poligrafii na Politechnice Łódzkiej wiedzę mam… na papierze 😊. Zamiłowanie do starannych projektów przeniosłam również na digital. Moja dewiza? W dobie nieustannych zmian należy szybko reagować. Przekonałam się o tym, pracując według postulatów Agile w branży IT, a także realizując studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami. Ta wiedza pomaga odnaleźć się w gąszczu projektów i realizować główne (najważniejsze) dla mnie przesłanie: każdego człowieka traktować po partnersku i indywidualnie.


Wspólnie z zespołem kreatywnych głów tworzących Plus Division kreujemy niebanalne pomysły dla naszych Klientów. Co nas wyróżnia? Nietuzinkowe kreacje graficzne, które okraszamy dobrym tekstem i indywidualnym podejściem. Co możemy zaoferować Tobie? Napisz do mnie i uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Nasz sukces to zbiór uśmiechów zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nami, by rozpocząć marketingowe działania na Plus.

Anna Bobrowska, Creative Manager

Jak działamy?

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Cenimy bezpośredni kontakt i nie spotkasz się u nas z zawiłymi strukturami organizacyjnymi. Jesteśmy agencją, dla której jakość wykonywanych projektów jest zawsze na pierwszym miejscu.

1. Rozpoznanie potrzeb

Wysyłasz do nas brief lub zapytanie, a my umawiam się z Tobą na spotkanie lub rozmowę telefoniczną. Podczas rozmowy badamy Twoje potrzeby, by zaproponować Ci najlepszą ofertę.

2. Stworzenie strategii

Nasz zespół ustala najefektywniejsze rozwiązania dla Twojej marki, a Ty otrzymujesz konkretną ofertę oraz strategię działań.

3. Współpraca
 

Po akceptacji strategii przechodzimy do współpracy, a my uwalniamy swoją kreatywność.

„Spełniamy marzenia naszych Klientów,
a z marek wydobywamy to, co najlepsze.”

Wygrane konkursy graficzne

Bydgoszcz jest Polska 2020

Konkurs organizowany przez Miasto Bydgoszcz na oficjalny logotyp obchodów 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski.

 

Nasz projekt otrzymał miano oficjalnej identyfikacji graficznej miasta w 2020 roku, związanej z obchodami setnej rocznicy powrotu Bydgoszczy w granice Polski.

 

Do konkursu zostało zgłoszonych 64 prac konkursowych z całej Polski. Projekt naszej agencji został wyłoniony do półfinału, do którego zostało zakwalifikowanych 8 zwycięskich prac. Zostały one poddane również ocenie mieszkańców w głosowaniu internetowym. Pięć najlepszych prac zostało finalnie ocenionych ponownie przez komisję konkursową. Projekt agencji Plus Division został uznany za najlepszy.

Gmina Rzgów

Konkurs organizowany przez Gminę Rzgów na oficjalny logotyp miasta.

 

Zadaniem konkursowym było opracowanie logo Gminy Rzgów, które będzie miało zastosowanie w materiałach informacyjnych i promocyjnych.
Jury zakwalifikowało 30 prac. Podlegały one ocenie ze względu na trzy kryteria: wartości projektowej, walorów estetycznych i marketingowych oraz wartości użytkowych.

 

Przedstawiona praca spełniała wszystkie wymogi formalne, bardzo celnie odpowiadając na postawione w konkursie zagadnienia estetyczne i funkcjonalne. Jury zwróciło uwagę na czytelny, mocny symbol graficzny oraz właściwe jego połączenie z tekstem. Zachowanie pewnego eleganckiego umiaru w użyciu środków ekspresji gwarantuje zakładaną przez organizatora konkursu czytelność znaku, zarówno w małym, jak i dużym formacie” – wyjaśniał, członek komisji konkursowej, dr inż. arch. Tomasz Grzelakowski.

Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia

Zielona Dolina to program realizowany na bazie porozumienia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Zadaniem konkursowym było pracowanie logotypu programu. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 200 prac konkursowych. Jury za najlepszy logotyp uznało projekt agencji Plus Division.

Co o nas mówią?

Co możemy zrobić dla Twojej marki?

Działamy zarówno „na papierze”, jak i w świecie digital.

 

Wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju projekty graficzne (od księgi znaków, przez Brand Book’a, po ulotkę) i profesjonalnie przygotujemy je do druku. W portfolio naszych usług znajdują się projekty katalogów, broszur, ulotek, wizytówek, billboardów, logotypów, reklam prasowych, grafik rysunkowych, czy rollup’ów. Znajdziesz na również w… sklepie. Wykonaliśmy już tysiące etykiet i liczne projekty opakowań.

 

Możesz powierzyć nam również szeroko rozumiane działania on-line. Profesjonalnie obsłużymy Twoje media społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, YouTube), a także poprowadzimy kampanie reklamowe. Każde działania w mediach społecznościowych poprzedzamy zbudowaniem spójnej strategii działania i analizą konkurencji. Stosujemy różnorodne formaty i cele reklamowe. Ponadto wykonamy dla Twojej marki animacje, newslettery, projekty stron internetowych i zadbamy o intuicyjne poruszanie się po witrynie (UX/UI). W naszym portfolio znajdziesz również projekty aplikacji mobilnych oraz integrację sklepów internetowych.

 

Wszystkie działania okraszamy lekkim i skutecznym copywritingiem. W ramach działań z zakresu content marketingowych stworzymy treści do e-booka, na stronę internetową, do newslettera, a także ulotki reklamowej. Zajmujemy się również tworzeniem claimów reklamowych, kreatywnych haseł i namingiem.