Agencja social media Poznań

Agencja social media Poznań – Jesteśmy Plus Division. Agencją Kreatywną na +.

Poprowadzimy media społecznościowe dla Twojej marki i sprawimy, że będzie przyciągać nowych klientów i wyróżniać się na tle konkurencji. Prowadzimy sociale kreatywnie i obsługujemy takie serwisy jak: Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, LinkedIn.

Wiemy, jak przykuć uwagę Twoich Klientów. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Plus Division - Agencja Social Media na +

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który pomysłowo i starannie podchodzi do projektów. Zajmujemy się przygotowaniem strategii, analizą konkurencji i potrzeb marki, a także podążaniem za aktualnymi trendami. Nasi copywriterzy zadbają o to, by wciągnąć czytelników niczym najlepszy serial, a graficy stworzą atrakcyjną i wyróżniającą się identyfikację wizualną marki. Zapewniamy indywidualne podejście, kompleksowe podejście i wyjątkowe realizacje z efektem „wow”! Współpracuj z nami.

Agencja social media Poznań

Dzięki specjalistycznym narzędziom do monitorowania i analizy mediów społecznościowych oraz pozycji konkurencji jesteśmy w stanie opracować szczegółowe strategie komunikacji w social mediach dla Twojej marki. Raportujemy wyniki i na nich podstawie wprowadzamy kolejne optymalizacje, by nieustannie zwiększać efektywność działań w Internecie. Mamy odpowiednie doświadczenie, jesteśmy kreatywni i nie boimy się wyzwań. Zapoznaj się z naszymi usługami.

Nasze usługi

+ Social Media

Jesteśmy specjalistami w zakresie obsługi i rozwoju profilu marki w mediach społecznościowych. Kompleksowo prowadzimy spójną komunikację dla dużych i małych firm z różnych branż. Dzięki temu efektywnie docieramy do kolejnych klientów. Na podstawie wnikliwej analizy definiujemy kierunek i strategię działań marketingowych. Z nami tożsamość Twojej marki będzie wyrazista i wyjątkowa.

+ Prowadzenie Fanpage na FB

Zajmujemy się zarządzaniem profili w social mediach takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Twitter, TikTok czy Pinterest. Chętnie wychodzimy przed szereg i podążamy za aktualnymi trendami, dopasowujemy się do identyfikacji marki i działamy nieszablonowo. Często też organizujemy konkursy i prowadzimy kampanie reklamowe.

+ Kampanie reklamowe na FB

Specjalistycznie prowadzimy płatne kampanie reklamowe w serwisach Facebook, LinkedIn i Instagram. Z ich pomocą docieramy do wielu potencjalnie zainteresowanych klientów. Podczas prowadzenia kampanii monitorujemy i raportujemy wyniki, by na ich podstawie optymalizować reklamy i postępy. 

+ Prowadzenie Instagram

Na Instagramie prowadzimy spójną komunikację marki, tworzymy posty i relacje na InstaStories, a także nawiązujemy kolejne współpracy z wpływowymi influencerami z branży. Tworzymy i zarządzamy sklepem oraz prowadzimy płatne kampanie reklamowe na Instagramie.

+ Prowadzenie YouTube

Jeśli chodzi o Youtube – zajmuejmy się montażem i regularną publikacją video, a także pisaniem kreatywnych treści do opisów i tytułów video, które przyciągną odbiorców. Dbamy też o spójną komunikację kanału na YouTube z profilami w innych mediach społecznościowych firmy.

+ Prowadzenie LinkedIn

Przeznaczeniem LinkedIn jest nawiązywanie wartościowych kontaktów i współprac biznesowych. Dlatego oferujemy profesjonalną obsługę profilu firmy, aktywne pozyskiwanie klientów i obsługę reklam w tym serwisie. Dzięki tym działaniom możemy dotrzeć do ściśle określonych odbiorców.

Pozostałe usługi

+ Pozostałe usługi

Usługi naszej Agencji Plus Division nie kończą się jednak na mediach społecznościowych! Oferujemy również projektowanie i stawianie nowoczesnych stron internetowych, planowanie, wdrażanie i prowadzenie sklepów internetowych oraz tworzenie atrakcyjnych i przyciągających uwagę projektów graficznych, takich jak logotypy, księgi znaków czy brandbooki. Projektujemy też katalogi, ulotki, opakowania i wizytówki. Nasza agencja oferuje kompleksowe podejście do działań marketingowych. Zapoznaj się z wszystkimi naszymi usługami.

Agencja social media Poznań

W naszej agencji social media Plus Divsion z Poznania oferujemy zgodne z najnowszymi trendami i profesjonalne prowadzenie mediów społecznościowych dla naszych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i aktywnie wyszukujemy nowinek ze świata social mediów. Dzięki połączeniu naszej wiedzy i zaangażowania z pracą profesjonalnych copywriterów oraz grafików jesteśmy w stanie oferować kompleksowe usługi marketingowe naszym Klientom. Zależy nam na nawiązywaniu długotrwałych współpracy z naszymi klientami. Najdłuższa z nich trwa już ponad 7 lat!

Wydobywamy największe atuty marek i pokazujemy je światu. #naPlus

Dlaczego warto?

Relacja z Klientami

Dobra relacja to podstawa. Troszczymy się o naszych Klientów i oferujemy stałe doradztwo.

Gra słowem

Dajemy słowo, że nasza komunikacja wciągnie Twoich odbiorców. Każdym naszym działaniem pragniemy oddziaływać na ich wyobraźnię.

Oryginalne projekty

Nasze projekty wyróżniają się z tłumu. Dowodem uznania są również wygrane w ogólnopolskich konkursach.

Profesjonalny zespół

Jesteśmy zgranym i profesjonalnym zespołem, który z przyjemnością podejmie współpracę z Toją marką.

+ 0
lat doświadczenia
0
różnorodnych branż
0
zaprojektowanych stron internetowych
0
wykonanych etykiet produktowych
0
do takiej ilości osób docieramy każdego roku na Facebooku
+ 0
zrealizowanych projektów

Od wielu lat dodaję mocy markom reprezentującym różnorodne branże. Jako absolwentka Papiernictwa i Poligrafii na Politechnice Łódzkiej wiedzę mam… na papierze 😊. Zamiłowanie do starannych projektów przeniosłam również na digital. Moja dewiza? W dobie nieustannych zmian należy szybko reagować. Przekonałam się o tym, pracując według postulatów Agile w branży IT, a także realizując studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami. Ta wiedza pomaga odnaleźć się w gąszczu projektów i realizować główne (najważniejsze) dla mnie przesłanie: każdego człowieka traktować po partnersku i indywidualnie.


Wspólnie z zespołem kreatywnych głów tworzących Plus Division kreujemy niebanalne pomysły dla naszych Klientów. Co nas wyróżnia? Nietuzinkowe kreacje graficzne, które okraszamy dobrym tekstem i indywidualnym podejściem. Co możemy zaoferować Tobie? Napisz do mnie i uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Nasz sukces to zbiór uśmiechów zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nami, by rozpocząć marketingowe działania na Plus.

Anna Bobrowska, Creative Manager

Jak działamy?

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Cenimy bezpośredni kontakt i nie spotkasz się u nas z zawiłymi strukturami organizacyjnymi. Jesteśmy agencją, dla której jakość wykonywanych projektów jest zawsze na pierwszym miejscu.

1. Rozpoznanie potrzeb

Wysyłasz do nas brief lub zapytanie, a my umawiam się z Tobą na spotkanie lub rozmowę telefoniczną. Podczas rozmowy badamy Twoje potrzeby, by zaproponować Ci najlepszą ofertę.

2. Stworzenie strategii

Nasz zespół ustala najefektywniejsze rozwiązania dla Twojej marki, a Ty otrzymujesz konkretną ofertę oraz strategię działań.

3. Współpraca
 

Po akceptacji strategii przechodzimy do współpracy, a my uwalniamy swoją kreatywność.

„Spełniamy marzenia naszych Klientów,
a z marek wydobywamy to, co najlepsze.”

Wygrane konkursy graficzne

Bydgoszcz jest Polska 2020

Konkurs organizowany przez Miasto Bydgoszcz na oficjalny logotyp obchodów 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski.

 

Nasz projekt otrzymał miano oficjalnej identyfikacji graficznej miasta w 2020 roku, związanej z obchodami setnej rocznicy powrotu Bydgoszczy w granice Polski.

 

Do konkursu zostało zgłoszonych 64 prac konkursowych z całej Polski. Projekt naszej agencji został wyłoniony do półfinału, do którego zostało zakwalifikowanych 8 zwycięskich prac. Zostały one poddane również ocenie mieszkańców w głosowaniu internetowym. Pięć najlepszych prac zostało finalnie ocenionych ponownie przez komisję konkursową. Projekt agencji Plus Division został uznany za najlepszy.

Gmina Rzgów

Konkurs organizowany przez Gminę Rzgów na oficjalny logotyp miasta.

 

Zadaniem konkursowym było opracowanie logo Gminy Rzgów, które będzie miało zastosowanie w materiałach informacyjnych i promocyjnych.
Jury zakwalifikowało 30 prac. Podlegały one ocenie ze względu na trzy kryteria: wartości projektowej, walorów estetycznych i marketingowych oraz wartości użytkowych.

 

Przedstawiona praca spełniała wszystkie wymogi formalne, bardzo celnie odpowiadając na postawione w konkursie zagadnienia estetyczne i funkcjonalne. Jury zwróciło uwagę na czytelny, mocny symbol graficzny oraz właściwe jego połączenie z tekstem. Zachowanie pewnego eleganckiego umiaru w użyciu środków ekspresji gwarantuje zakładaną przez organizatora konkursu czytelność znaku, zarówno w małym, jak i dużym formacie” – wyjaśniał, członek komisji konkursowej, dr inż. arch. Tomasz Grzelakowski.

Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia

Zielona Dolina to program realizowany na bazie porozumienia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Zadaniem konkursowym było pracowanie logotypu programu. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 200 prac konkursowych. Jury za najlepszy logotyp uznało projekt agencji Plus Division.

Co o nas mówią?

Co możemy zrobić dla Twojej marki?

Działamy zarówno „na papierze”, jak i w świecie digital.

 

Wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju projekty graficzne (od księgi znaków, przez Brand Book’a, po ulotkę) i profesjonalnie przygotujemy je do druku. W portfolio naszych usług znajdują się projekty katalogów, broszur, ulotek, wizytówek, billboardów, logotypów, reklam prasowych, grafik rysunkowych, czy rollup’ów. Znajdziesz na również w… sklepie. Wykonaliśmy już tysiące etykiet i liczne projekty opakowań.

 

Możesz powierzyć nam również szeroko rozumiane działania on-line. Profesjonalnie obsłużymy Twoje media społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, YouTube), a także poprowadzimy kampanie reklamowe. Każde działania w mediach społecznościowych poprzedzamy zbudowaniem spójnej strategii działania i analizą konkurencji. Stosujemy różnorodne formaty i cele reklamowe. Ponadto wykonamy dla Twojej marki animacje, newslettery, projekty stron internetowych i zadbamy o intuicyjne poruszanie się po witrynie (UX/UI). W naszym portfolio znajdziesz również projekty aplikacji mobilnych oraz integrację sklepów internetowych.

 

Wszystkie działania okraszamy lekkim i skutecznym copywritingiem. W ramach działań z zakresu content marketingowych stworzymy treści do e-booka, na stronę internetową, do newslettera, a także ulotki reklamowej. Zajmujemy się również tworzeniem claimów reklamowych, kreatywnych haseł i namingiem.