CEL: Pomagamy przedsiębiorcom dotrzeć do Klientów.

Zwiększamy rozpoznawalność marki w Internecie.
Zapewniamy spójną i konkurencyjną komunikację wizualną.
Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.
Dbamy o jak najlepszy wizerunek w sieci.
Sprawiamy, że o danej marce mówi się więcej.
Traktujemy marki Klientów jak własne.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem, który do każdego projektu podchodzi z jak największą starannością. Zawsze skrupulatnie diagnozujemy potrzeby marki, wskazując najlepszą drogę do uzyskania konkretnego efektu. Podążamy za trendami i zawsze proponujemy skuteczne rozwiązania. Twórcze działanie jest wpisane w DNA naszej agencji. Zatrudniamy ludzi kreatywnych, doskonale zorganizowanych i doświadczonych. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz gwarancję indywidualnego podejścia i nietuzinkowych projektów z efektem „wow”.

Jak działamy?

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Cenimy bezpośredni kontakt i nie spotkasz się u nas z zawiłymi strukturami organizacyjnymi. Jesteśmy agencją, dla której jakość wykonywanych projektów jest zawsze na pierwszym miejscu.

Co możemy zrobić dla Twojej marki?

Działamy zarówno „na papierze”, jak i w świecie digital. Wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju projekty graficzne (od księgi znaków, przez Brand Book’a, po ulotkę) i profesjonalnie przygotujemy je do druku. W portfolio naszych usług znajdują się projekty katalogów, broszur, ulotek, wizytówek, billboardów, logotypów, reklam prasowych, grafik rysunkowych, czy rollup’ów. Znajdziesz na również w… sklepie. Wykonaliśmy już tysiące etykiet i liczne projekty opakowań.
Możesz powierzyć nam również szeroko rozumiane działania on-line. Profesjonalnie obsłużymy Twoje media społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, YouTube), a także poprowadzimy kampanie reklamowe. Każde działania w mediach społecznościowych poprzedzamy zbudowaniem spójnej strategii działania i analizą konkurencji. Stosujemy różnorodne formaty i cele reklamowe. Ponadto wykonamy dla Twojej marki animacje, newslettery, projekty stron internetowych i zadbamy o intuicyjne poruszanie się po witrynie (UX/UI). W naszym portfolio znajdziesz również projekty aplikacji mobilnych oraz integrację sklepów internetowych.
Wszystkie działania okraszamy lekkim i skutecznym copywritingiem. W ramach działań z zakresu content marketingowych stworzymy treści do e-booka, na stronę internetową, do newslettera, a także ulotki reklamowej. Zajmujemy się również tworzeniem claimów reklamowych, kreatywnych haseł i namingiem.

Kompleksowo dbamy o Klientów, generując wartość dodaną.

Filozofia

Agencja Plus Division powstała z myślą o Klientach, którzy cenią nietuzinkowe projekty marketingowe i dobre relacje. Każdego dnia budujemy rozpoznawalność marek, troszczymy się o ich wizerunek, dbając przy tym o dobre relacje z Klientami. Wyznacznikiem wyznawanej przez nas filozofii są długotrwałe współprace i fakt, że większość naszych Klientów nawiązało z nami współpracę po wcześniejszym poleceniu. Nasza najdłuższa relacja trwa już od ponad 7 lat.

Misja

Wydobywamy największe atuty marek i pokazujemy je światu. #naPlus

9 lat doświadczenia

10 różnorodnych branż

162 zaprojektowanych stron internetowych

2 183 wykonanych etykiet produktowych

5 000 000 do takiej ilości osób docieramy każdego roku na Facebooku

Ponad 8 000 zrealizowanych projektów

Wygrane konkursy

Bydgoszcz jest Polska 2020

Konkurs organizowany przez Miasto Bydgoszcz na oficjalny logotyp obchodów 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski.

 

Nasz projekt otrzymał miano oficjalnej identyfikacji graficznej miasta w 2020 roku, związanej z obchodami setnej rocznicy powrotu Bydgoszczy w granice Polski.


Do konkursu zostało zgłoszonych 64 prac konkursowych z całej Polski. Projekt naszej agencji został wyłoniony do półfinału, do którego zostało zakwalifikowanych 8 zwycięskich prac. Zostały one poddane również ocenie mieszkańców w głosowaniu internetowym. Pięć najlepszych prac zostało finalnie ocenionych ponownie przez komisję konkursową. Projekt agencji Plus Division został uznany za najlepszy.

Gmina Rzgów

Konkurs organizowany przez Gminę Rzgów na oficjalny logotyp miasta.

 

Zadaniem konkursowym było opracowanie logo Gminy Rzgów, które będzie miało zastosowanie w materiałach informacyjnych i promocyjnych.
Jury zakwalifikowało 30 prac. Podlegały one ocenie ze względu na trzy kryteria: wartości projektowej, walorów estetycznych i marketingowych oraz wartości użytkowych.

 

„Przedstawiona praca spełniała wszystkie wymogi formalne, bardzo celnie odpowiadając na postawione w konkursie zagadnienia estetyczne i funkcjonalne. Jury zwróciło uwagę na czytelny, mocny symbol graficzny oraz właściwe jego połączenie z tekstem. Zachowanie pewnego eleganckiego umiaru w użyciu środków ekspresji gwarantuje zakładaną przez organizatora konkursu czytelność znaku, zarówno w małym, jak i dużym formacie” – wyjaśniał, członek komisji konkursowej, dr inż. arch. Tomasz Grzelakowski.

Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia

Zielona Dolina to program realizowany na bazie porozumienia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Zadaniem konkursowym było pracowanie logotypu programu. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 200 prac konkursowych. Jury za najlepszy logotyp uznało projekt agencji Plus Division.

Jak wygląda współpraca?

Anna Bobrowska

Od wielu lat dodaję mocy markom reprezentującym różnorodne branże. Jako absolwentka Papiernictwa i Poligrafii na Politechnice Łódzkiej wiedzę mam… na papierze 😊. Zamiłowanie do starannych projektów przeniosłam również na digital. Moja dewiza? W dobie nieustannych zmian należy szybko reagować. Przekonałam się o tym, pracując według postulatów Agile w branży IT, a także realizując studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami. Ta wiedza pomaga odnaleźć się w gąszczu projektów i realizować główne (najważniejsze) dla mnie przesłanie: każdego człowieka traktować po partnersku i indywidualnie.


Wspólnie z zespołem kreatywnych głów tworzących Plus Division kreujemy niebanalne pomysły dla naszych Klientów. Co nas wyróżnia? Nietuzinkowe kreacje graficzne, które okraszamy dobrym tekstem i indywidualnym podejściem. Co możemy zaoferować Tobie? Napisz do mnie i uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Znajdź nas na: