Agencja kreatywna Wrocław

Agencja kreatywna Wrocław – Jesteśmy Plus Division. Agencją Kreatywną na +.

Dla Twojej marki jesteśmy w stanie stworzyć ładne rzeczy i napisać teksty, które wciągną czytelników niczym dobry serial

Dzięki nam przykujesz uwagę klientów. Zobacz, jak możemy razem współpracować.

Plus Division - Agencja Kreatywna na +

Naszą agencję tworzy zespół kreatywnych osób, którzy każdy projekt traktują jako nowe wyzwanie. Z zaangażowaniem i najwyższą starannością diagnozujemy potrzeby Twojej marki i określamy drogę do konkretnego celu. Nieustannie obserwujemy najnowsze trendy i proponujemy rozwiązania, które są skuteczne i dają wymierne efekty. W naszym zespole pracują jedynie doświadczeni i pomysłowi ludzie. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz gwarancję indywidualnego podejścia i nietuzinkowych projektów z efektem „wow”!

Nasze usługi

+ Social Media

Agencja kreatywna Wrocław - Plus Division - doświadczony zespół

W mediach społecznościowych działamy kompleksowo. Ofertę kierujemy zarówno do małych jak i dużych marek. Mamy doświadczenie w zarządzaniu profilami w social mediach dla różnych branż. Zapewniamy sukcesywne zwiększanie zasięgów. Prace poprzedzamy dokładną analizą rynku, konkurencji i innych czynników, które pozwalają określić najlepszy kierunek działań dla Klienta. Dzięki współpracy z naszą agencją Twoja obecność w Internecie będzie przyciągała nowych klientów w sposób atrakcyjny i oryginalny.

+ Prowadzenie Fanpage na FB

Prowadzimy spójną komunikację nie tylko na Facebooku, ale też na Instagramie, LinkedInie, YouTubie, Twitterze i Pintereście. Działamy nieszablonowo i wychwytujemy najnowsze trendy, dostosowując się jednocześnie do stylu i charakteru marki. Organizujemy też różnego rodzaju konkursy oraz prowadzimy kampanie reklamowe.

+ Kampanie reklamowe na FB

Agencja kreatywna Wrocław - Plus Division - facebook

Oferujemy prowadzenie płatnych kampanii reklamowych w serwisach Facebook, Instagram oraz LinkedIn. Dzięki tym działaniom docieramy do kolejnych grup klientów, które są spersonalizowane i odpowiednie dla danej marki. Na bieżąco zarządzamy, nadzorujemy i optymalizujemy reklamy, by następnie zaraportować wyniki.

+ Prowadzenie Instagram

Zajmujemy się prowadzeniem profilu marki na Instagramie, włączając w to tworzenie InstaStories oraz współprace z Influencerami z branży. Oferujemy też zarządzanie sklepem na Instagramie oraz prowadzenie płatnych kampanii reklamowych.

+ Prowadzenie YouTube

Agencja kreatywna Wrocław - Plus Division - skorzystaj z oferty

W ramach prowadzenia konta na YouTube oferujemy montaż video, a także planowanie i realizację kreatywnych treści, które mają na celu promocję marki i rozgłos. Wszystko odbywa się zachowując spójną komunikację marki we wszystkich miejscach w Internecie.

+ Prowadzenie LinkedIn

Agencja kreatywna Wrocław - Plus Division - linkedin

W ramach prowadzenia profili w social mediach nie zapominamy także o serwisie LinkedIn, który to pozwala na pozyskiwanie klientów i cennych kontaktów biznesowych. Zajmujemy się profesjonalną obsługą konta oraz prowadzeniem reklam.

+ Strony internetowe

Zaprojektujemy i stworzymy nowoczesną stronę internetową, która będzie w pełni dopasowana do charakteru Twojej marki. Doradzimy najlepsze rozwiązania i skonsultujemy z Tobą wybory. Tworząc stronę www staramy się, by była ona nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też czytelna i intuicyjna. Nie zapominamy o szczegółach, dbamy o każdy element strony: jej układ, funkcjonalne menu i stopkę, czytelne i atrakcyjne teksty oraz dobrze wkomponowane grafiki. Dbamy też o to, by strona była dobrze zoptymalizowana pod względem widoczności w Internecie.

Agencja kreatywna Wrocław - Plus Division - strony www

+ Sklepy internetowe

Agencja kreatywna Wrocław - Plus Division - strony internetowe, sklepy online

Sklep internetowy musi być dobrze zaprojektowany i wdrożony sklep internetowy to połowa sukcesu na rynku e-commerce. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala właściwie dobrać najlepsze i sprawdzone wcześniej rozwiązania do Twojego biznesu. Tworzymy sklepy internetowe, które zapewniają sprawną realizację wszystkich procesów zakupowych. Każdą współpracę traktujemy indywidualnie i z zaangażowaniem. Przeprowadzamy też szczegółowy wywiad, który umożliwia dostosowanie projektu do Twoich potrzeb biznesowych.

+ Projekty Graficzne

Agencja kreatywna Wrocław - Plus Division - identyfikacja wizualna

Nic tak nie przyciąga wzroku, jak atrakcyjna grafika, która pozwoli wyróżnić się Twojej marce. Wszyscy jesteśmy wzrokowcami, a spójna identyfikacja marki może wpłynąć na łatwiejsze kojarzenie i pamiętanie jej w przyszłości. Proponujemy kompleksową obsługę graficzną Twojego brandu zarówno w kanałach online, jak i offline. Projektujemy logotypy, Brand Booki i księgi znaków. Tworzymy broszury, katalogi produktowe, ulotki i inne grafiki. Posiadamy duże doświadczenie, a nasze projekty zostawały nagradzane w ogólnopolskich konkursach.

+ Projekty logotypów
 

Agencja kreatywna Wrocław - Plus Division - logo

Logotyp wskazuje na to, jaka jest istota marki, oddaje jej charakter, jest jedyny w swoim rodzaju i zostaje łatwo zapamiętany. Postaw na profesjonalne wykonanie.

+ Projekty opakowań
 

Agencja kreatywna Wrocław - Plus Division - grafiki

Czy wiesz, że atrakcyjne opakowanie wpływa na postrzeganie produktu, jako lepszej jakości? Wiemy, na co odbiorca zwraca uwagę i uwzględnimy to przy tworzeniu designu dla Ciebie!

+ Projekty katalogów, ulotek, wizytówek

Realizujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb, które spełnią Twoje oczekiwania i Twoich klientów. Wszystkie nasze projekty są profesjonalnie przygotowane do druku.

+ Copywriting

Z lekkością ubierzemy w słowa to, co chcesz przekazać swoim odbiorcom. Tworzymy atrakcyjne hasła reklamowe, chwytliwe opisy produktów i usług, ale też artykuły i e-booki. Jeśli podejmiesz z nami współpracę zapewniamy, że nie rzucamy słów na wiatr. Oferujemy kreatywne gry słów i treści, jakich sam się nie spodziewasz!

Agencja kreatywna Wrocław - Plus Division - agencja na plus

Agencja kreatywna Wrocław

Nasza agencja Plus Division istnieje po to, by oferować klientom nietuzinkowe projekty marketingowe i efektywną współpracę. Codziennie przyczyniamy się do zwiększenia rozpoznawalności marek naszych klientów, budujemy ich wizerunek i dbamy o nawiązywanie dobrych i efektywnych relacji z klientami. Chętnie podejmujemy długotrwałe współprace, a najdłuższa z nich trwa już od ponad 7 lat.

Wydobywamy największe atuty marek i pokazujemy je światu. #naPlus

Dlaczego warto?

Relacja z Klientami

Dobra relacja to podstawa. Troszczymy się o naszych Klientów i oferujemy stałe doradztwo.

Gra słowem

Dajemy słowo, że nasza komunikacja wciągnie Twoich odbiorców. Każdym naszym działaniem pragniemy oddziaływać na ich wyobraźnię.

Oryginalne projekty

Nasze projekty wyróżniają się z tłumu. Dowodem uznania są również wygrane w ogólnopolskich konkursach.

Profesjonalny zespół

Jesteśmy zgranym i profesjonalnym zespołem, który z przyjemnością podejmie współpracę z Toją marką.

+ 0
lat doświadczenia
0
różnorodnych branż
0
zaprojektowanych stron internetowych
0
wykonanych etykiet produktowych
0
do takiej ilości osób docieramy każdego roku na Facebooku
+ 0
zrealizowanych projektów

Od wielu lat dodaję mocy markom reprezentującym różnorodne branże. Jako absolwentka Papiernictwa i Poligrafii na Politechnice Łódzkiej wiedzę mam… na papierze 😊. Zamiłowanie do starannych projektów przeniosłam również na digital. Moja dewiza? W dobie nieustannych zmian należy szybko reagować. Przekonałam się o tym, pracując według postulatów Agile w branży IT, a także realizując studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami. Ta wiedza pomaga odnaleźć się w gąszczu projektów i realizować główne (najważniejsze) dla mnie przesłanie: każdego człowieka traktować po partnersku i indywidualnie.


Wspólnie z zespołem kreatywnych głów tworzących Plus Division kreujemy niebanalne pomysły dla naszych Klientów. Co nas wyróżnia? Nietuzinkowe kreacje graficzne, które okraszamy dobrym tekstem i indywidualnym podejściem. Co możemy zaoferować Tobie? Napisz do mnie i uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Nasz sukces to zbiór uśmiechów zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nami, by rozpocząć marketingowe działania na Plus.

Anna Bobrowska, Creative Manager

Jak działamy?

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Cenimy bezpośredni kontakt i nie spotkasz się u nas z zawiłymi strukturami organizacyjnymi. Jesteśmy agencją, dla której jakość wykonywanych projektów jest zawsze na pierwszym miejscu.

1. Rozpoznanie potrzeb

Wysyłasz do nas brief lub zapytanie, a my umawiam się z Tobą na spotkanie lub rozmowę telefoniczną. Podczas rozmowy badamy Twoje potrzeby, by zaproponować Ci najlepszą ofertę.

2. Stworzenie strategii

Nasz zespół ustala najefektywniejsze rozwiązania dla Twojej marki, a Ty otrzymujesz konkretną ofertę oraz strategię działań.

3. Współpraca
 

Po akceptacji strategii przechodzimy do współpracy, a my uwalniamy swoją kreatywność.

„Spełniamy marzenia naszych Klientów,
a z marek wydobywamy to, co najlepsze.”

Wygrane konkursy graficzne

Bydgoszcz jest Polska 2020

Konkurs organizowany przez Miasto Bydgoszcz na oficjalny logotyp obchodów 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski.

 

Nasz projekt otrzymał miano oficjalnej identyfikacji graficznej miasta w 2020 roku, związanej z obchodami setnej rocznicy powrotu Bydgoszczy w granice Polski.

 

Do konkursu zostało zgłoszonych 64 prac konkursowych z całej Polski. Projekt naszej agencji został wyłoniony do półfinału, do którego zostało zakwalifikowanych 8 zwycięskich prac. Zostały one poddane również ocenie mieszkańców w głosowaniu internetowym. Pięć najlepszych prac zostało finalnie ocenionych ponownie przez komisję konkursową. Projekt agencji Plus Division został uznany za najlepszy.

Gmina Rzgów

Konkurs organizowany przez Gminę Rzgów na oficjalny logotyp miasta.

 

Zadaniem konkursowym było opracowanie logo Gminy Rzgów, które będzie miało zastosowanie w materiałach informacyjnych i promocyjnych.
Jury zakwalifikowało 30 prac. Podlegały one ocenie ze względu na trzy kryteria: wartości projektowej, walorów estetycznych i marketingowych oraz wartości użytkowych.

 

Przedstawiona praca spełniała wszystkie wymogi formalne, bardzo celnie odpowiadając na postawione w konkursie zagadnienia estetyczne i funkcjonalne. Jury zwróciło uwagę na czytelny, mocny symbol graficzny oraz właściwe jego połączenie z tekstem. Zachowanie pewnego eleganckiego umiaru w użyciu środków ekspresji gwarantuje zakładaną przez organizatora konkursu czytelność znaku, zarówno w małym, jak i dużym formacie” – wyjaśniał, członek komisji konkursowej, dr inż. arch. Tomasz Grzelakowski.

Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia

Zielona Dolina to program realizowany na bazie porozumienia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Zadaniem konkursowym było pracowanie logotypu programu. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 200 prac konkursowych. Jury za najlepszy logotyp uznało projekt agencji Plus Division.

Co o nas mówią?

Co możemy zrobić dla Twojej marki?

Działamy zarówno „na papierze”, jak i w świecie digital.

 

Wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju projekty graficzne (od księgi znaków, przez Brand Book’a, po ulotkę) i profesjonalnie przygotujemy je do druku. W portfolio naszych usług znajdują się projekty katalogów, broszur, ulotek, wizytówek, billboardów, logotypów, reklam prasowych, grafik rysunkowych, czy rollup’ów. Znajdziesz na również w… sklepie. Wykonaliśmy już tysiące etykiet i liczne projekty opakowań.

 

Możesz powierzyć nam również szeroko rozumiane działania on-line. Profesjonalnie obsłużymy Twoje media społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, YouTube), a także poprowadzimy kampanie reklamowe. Każde działania w mediach społecznościowych poprzedzamy zbudowaniem spójnej strategii działania i analizą konkurencji. Stosujemy różnorodne formaty i cele reklamowe. Ponadto wykonamy dla Twojej marki animacje, newslettery, projekty stron internetowych i zadbamy o intuicyjne poruszanie się po witrynie (UX/UI). W naszym portfolio znajdziesz również projekty aplikacji mobilnych oraz integrację sklepów internetowych.

 

Wszystkie działania okraszamy lekkim i skutecznym copywritingiem. W ramach działań z zakresu content marketingowych stworzymy treści do e-booka, na stronę internetową, do newslettera, a także ulotki reklamowej. Zajmujemy się również tworzeniem claimów reklamowych, kreatywnych haseł i namingiem.