Agencja kreatywna Warszawa

Agencja kreatywna w Warszawie – Jesteśmy Plus Division. Agencją Kreatywną na +

Stworzymy dla Twojej marki ładne rzeczy, a nasze teksty wciągną potencjalnych odbiorców niczym dobry serial.

Wiemy, jak przykuć uwagę Twoich Klientów. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Plus Division - Agencja Kreatywna na +

Jesteśmy zespołem, który do każdego projektu podchodzi z jak największą starannością. Zawsze skrupulatnie diagnozujemy potrzeby marki, wskazując najlepszą drogę do uzyskania konkretnego efektu. Podążamy za trendami i zawsze proponujemy skuteczne rozwiązania. Twórcze działanie jest wpisane w DNA naszej agencji. Zatrudniamy ludzi kreatywnych, doskonale zorganizowanych i doświadczonych. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz gwarancję indywidualnego podejścia i nietuzinkowych projektów z efektem „wow”.

Nasze usługi

+ Social Media

Kompleksowe działania w mediach społecznościowych to nasza specjalność. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych, jak i małych brandów. Działamy dla różnorodnych branż i z sukcesem zwiększamy zasięgi naszych Klientów. Każdą współpracę rozpoczynamy od przenikliwej analizy, która pozwala na zdefiniowanie najlepszego kierunku działań. Pracując z nami masz pewność, że Twoja komunikacja będzie nietuzinkowa i przyciągająca.

+ Prowadzenie Fanpage na FB

Prowadzimy spójne komunikacje w social media na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, YouTubie, Twitterze czy Pintereście. Zaskakujemy komunikacją, działamy nieszablonowo i zgodnie z charakterem marki. Zajmujemy się również organizacją konkursów w mediach społecznościowych oraz bieżącą moderacją profili.

+ Kampanie reklamowe na FB

Zarządzamy płatnymi kampaniami na Facebooku, Instagramie i LinkedIn. Nasze działania w ramach Facebook ADS czy LinkedIn ADS pozwalają dotrzeć do dużej grupy konkretnie sprecyzowanych i zaangażowanych odbiorców. Na bieżąco optymalizujemy reklamy i raportujemy wyniki naszych działań.

+ Prowadzenie Instagram

Prowadzimy spójną komunikację na Instagramie, zajmujemy się tworzeniem relacji na Instastories, a także współpracujemy z Influencerami. Zarządzamy również sklepem na Instagramie i prowadzimy płatne kampanie sprzedażowe.

+ Prowadzenie YouTube

Zajmujemy się montażem wideo wraz ze stworzeniem kreatywnych treści. Sprawimy, że będą one profesjonalne, ciekawe i spójne ze strategią Twojej marki.

+ Prowadzenie LinkedIn

LinkedIn nieustannie się rozwija i pozwala uzyskać wiele cennych kontaktów biznesowych. Profesjonalnie obsłużymy Twoją Company Page na LinkedIn, zajmiemy się komunikacją na Twoim kanale osobistym, a także obsłużymy LinkedIn Ads, docierając do ściśle stargetowanych odbiorców.

+ Strony internetowe

Stworzymy nietuzinkową i nowoczesną stronę internetową, która w pełni odda charakter Twojej marki. Wskażemy Ci najlepsze rozwiązania, doradzimy i skonsultujemy wszystkie etapy. W naszych projektach dbamy o czytelność strony i jej intuicyjność. Troszczymy się o każdy element: od układu strony, przez funkcjonalne menu, aż po czytelną strukturę tekstu, atrakcyjnie wkomponowane grafiki i chwytliwy copywriting. Po zaakceptowaniu projektu wdrożymy stronę internetową stworzoną dla Twojej marki.

+ Sklepy internetowe

Dobrze zaprojektowany i wdrożony sklep internetowy to podstawa sukcesu na rynku e-commerce. Nasze doświadczenie wskaże Ci najlepsze rozwiązania, które z powodzeniem zastosowaliśmy u naszych dotychczasowych Klientów. Tworzymy sklepy internetowe gwarantujące sprawne realizowanie wszystkich procesów zakupowych. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, a szczegółowy wywiad pozwoli na dostosowanie projektu do Twoich potrzeb biznesowych.

+ Projekty Graficzne

W internecie wszyscy jesteśmy wzrokowcami, a atrakcyjne projekty graficzne pozwolą wyróżnić się Twojej marce. W Plus Division stawiamy na nietuzinkowe kreacje graficzne. Jesteś podobnie jak Twoi Klienci należysz do wzrokowców, to… dobrze trafiłeś! Zaproponujemy kompleksową identyfikację graficzną dla Twojej marki zarówno w internecie, jak i poza nim. Zajmujemy się projektowaniem logotypów, tworzymy Brand Booki oraz księgi znaków. Stworzymy profesjonalne broszury, katalogi produktowe oraz ulotki. Posiadamy duże doświadczenie, a nasze projekty zostawały nagradzane w ogólnopolskich konkursach.

+ Projekty logotypów
 

Od dobrego znaku zaczyna się historia Twojej firmy. To projekt, który wyraża istotę Twojej marki. Postaw zatem na profesjonalną kreację.

+ Projekty opakowań
 

Czy wiesz, że atrakcyjny design opakowania sprawia, że produkt uznawany jest za lepszy? Stwierdzenie to zostało potwierdzone licznymi badaniami. Zaprojektowaliśmy setki opakowań i tysiące etykiet, dlatego wiemy, jak zwrócić uwagę odbiorcy.

+ Projekty katalogów, ulotek, wizytówek

Nasze realizacje dostosowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb i gwarantujemy, że spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta. Wszystkie projekty profesjonalnie przygotowujemy do druku.

+ Copywriting

Z lekkością wyrażamy słowem to, co chciałbyś przekazać swoim Klientom. Stworzymy dla Ciebie chwytliwe hasła, opisy produktów, a także artykuły czy e-booki nasycone merytorycznym mięsem. Działamy kompleksowo, a podejmując z nami współpracę możesz mieć pewność, że nie rzucamy słów na wiatr. Specjalizujemy się w kreatywnych namingach, gramy słowem i stworzymy dla Twojej marki treści, o jakich marzysz.

Agencja kreatywna Warszawa

Agencja Plus Division powstała z myślą o Klientach, którzy cenią nietuzinkowe projekty marketingowe i dobre relacje. Każdego dnia budujemy rozpoznawalność marek, troszczymy się o ich wizerunek, dbając przy tym o dobre relacje z Klientami. Wyznacznikiem wyznawanej przez nas filozofii są długotrwałe współprace i fakt, że większość naszych Klientów nawiązało z nami współpracę po wcześniejszym poleceniu. Nasza najdłuższa relacja trwa już od ponad 7 lat.

 

Wydobywamy największe atuty marek i pokazujemy je światu. #naPlus

Dlaczego warto?

Relacja z Klientami

Dobra relacja to podstawa. Troszczymy się o naszych Klientów i oferujemy stałe doradztwo.

Gra słowem

Dajemy słowo, że nasza komunikacja wciągnie Twoich odbiorców. Każdym naszym działaniem pragniemy oddziaływać na ich wyobraźnię.

Oryginalne projekty

Nasze projekty wyróżniają się z tłumu. Dowodem uznania są również wygrane w ogólnopolskich konkursach.

Profesjonalny zespół

Jesteśmy zgranym i profesjonalnym zespołem, który z przyjemnością podejmie współpracę z Toją marką.

+ 0
lat doświadczenia
0
różnorodnych branż
0
zaprojektowanych stron internetowych
0
wykonanych etykiet produktowych
0
do takiej ilości osób docieramy każdego roku na Facebooku
+ 0
zrealizowanych projektów

Od wielu lat dodaję mocy markom reprezentującym różnorodne branże. Jako absolwentka Papiernictwa i Poligrafii na Politechnice Łódzkiej wiedzę mam… na papierze 😊. Zamiłowanie do starannych projektów przeniosłam również na digital. Moja dewiza? W dobie nieustannych zmian należy szybko reagować. Przekonałam się o tym, pracując według postulatów Agile w branży IT, a także realizując studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami. Ta wiedza pomaga odnaleźć się w gąszczu projektów i realizować główne (najważniejsze) dla mnie przesłanie: każdego człowieka traktować po partnersku i indywidualnie.


Wspólnie z zespołem kreatywnych głów tworzących Plus Division kreujemy niebanalne pomysły dla naszych Klientów. Co nas wyróżnia? Nietuzinkowe kreacje graficzne, które okraszamy dobrym tekstem i indywidualnym podejściem. Co możemy zaoferować Tobie? Napisz do mnie i uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Nasz sukces to zbiór uśmiechów zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nami, by rozpocząć marketingowe działania na Plus.

Anna Bobrowska, Creative Manager

Jak działamy?

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Cenimy bezpośredni kontakt i nie spotkasz się u nas z zawiłymi strukturami organizacyjnymi. Jesteśmy agencją, dla której jakość wykonywanych projektów jest zawsze na pierwszym miejscu.

1. Rozpoznanie potrzeb

Wysyłasz do nas brief lub zapytanie, a my umawiam się z Tobą na spotkanie lub rozmowę telefoniczną. Podczas rozmowy badamy Twoje potrzeby, by zaproponować Ci najlepszą ofertę.

2. Stworzenie strategii

Nasz zespół ustala najefektywniejsze rozwiązania dla Twojej marki, a Ty otrzymujesz konkretną ofertę oraz strategię działań.

3. Współpraca
 

Po akceptacji strategii przechodzimy do współpracy, a my uwalniamy swoją kreatywność.

„Spełniamy marzenia naszych Klientów,
a z marek wydobywamy to, co najlepsze.”

Wygrane konkursy graficzne

Bydgoszcz jest Polska 2020

Konkurs organizowany przez Miasto Bydgoszcz na oficjalny logotyp obchodów 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski.

 

Nasz projekt otrzymał miano oficjalnej identyfikacji graficznej miasta w 2020 roku, związanej z obchodami setnej rocznicy powrotu Bydgoszczy w granice Polski.

 

Do konkursu zostało zgłoszonych 64 prac konkursowych z całej Polski. Projekt naszej agencji został wyłoniony do półfinału, do którego zostało zakwalifikowanych 8 zwycięskich prac. Zostały one poddane również ocenie mieszkańców w głosowaniu internetowym. Pięć najlepszych prac zostało finalnie ocenionych ponownie przez komisję konkursową. Projekt agencji Plus Division został uznany za najlepszy.

Gmina Rzgów

Konkurs organizowany przez Gminę Rzgów na oficjalny logotyp miasta.

 

Zadaniem konkursowym było opracowanie logo Gminy Rzgów, które będzie miało zastosowanie w materiałach informacyjnych i promocyjnych.
Jury zakwalifikowało 30 prac. Podlegały one ocenie ze względu na trzy kryteria: wartości projektowej, walorów estetycznych i marketingowych oraz wartości użytkowych.

 

Przedstawiona praca spełniała wszystkie wymogi formalne, bardzo celnie odpowiadając na postawione w konkursie zagadnienia estetyczne i funkcjonalne. Jury zwróciło uwagę na czytelny, mocny symbol graficzny oraz właściwe jego połączenie z tekstem. Zachowanie pewnego eleganckiego umiaru w użyciu środków ekspresji gwarantuje zakładaną przez organizatora konkursu czytelność znaku, zarówno w małym, jak i dużym formacie” – wyjaśniał, członek komisji konkursowej, dr inż. arch. Tomasz Grzelakowski.

Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia

Zielona Dolina to program realizowany na bazie porozumienia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Zadaniem konkursowym było pracowanie logotypu programu. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 200 prac konkursowych. Jury za najlepszy logotyp uznało projekt agencji Plus Division.

Co o nas mówią?

Co możemy zrobić dla Twojej marki?

Działamy zarówno „na papierze”, jak i w świecie digital.

 

Wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju projekty graficzne (od księgi znaków, przez Brand Book’a, po ulotkę) i profesjonalnie przygotujemy je do druku. W portfolio naszych usług znajdują się projekty katalogów, broszur, ulotek, wizytówek, billboardów, logotypów, reklam prasowych, grafik rysunkowych, czy rollup’ów. Znajdziesz na również w… sklepie. Wykonaliśmy już tysiące etykiet i liczne projekty opakowań.

 

Możesz powierzyć nam również szeroko rozumiane działania on-line. Profesjonalnie obsłużymy Twoje media społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, YouTube), a także poprowadzimy kampanie reklamowe. Każde działania w mediach społecznościowych poprzedzamy zbudowaniem spójnej strategii działania i analizą konkurencji. Stosujemy różnorodne formaty i cele reklamowe. Ponadto wykonamy dla Twojej marki animacje, newslettery, projekty stron internetowych i zadbamy o intuicyjne poruszanie się po witrynie (UX/UI). W naszym portfolio znajdziesz również projekty aplikacji mobilnych oraz integrację sklepów internetowych.

 

Wszystkie działania okraszamy lekkim i skutecznym copywritingiem. W ramach działań z zakresu content marketingowych stworzymy treści do e-booka, na stronę internetową, do newslettera, a także ulotki reklamowej. Zajmujemy się również tworzeniem claimów reklamowych, kreatywnych haseł i namingiem.