Agencja kreatywna Poznań

Agencja kreatywna Poznań – Jesteśmy Plus Division. Agencją Kreatywną na +

Jesteśmy w stanie stworzyć dla Twojej marki spójną i kreatywną komunikację wizualną, a nasze teksty wciągają jak seriale. 

Dobrze wiemy, co lubią Twoi klienci. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Plus Division - Agencja Kreatywna na +

Agencję Plus Division tworzy zgrany zespół pomysłowych ludzi, którzy zlecenia realizują dokładnie i starannie. Rozumiemy potrzeby Twojej marki i na ich podstawie wskazujemy najlepszą drogę do uzyskania zamierzonego celu. Śledzimy najnowsze trendy i proponujemy efektywne rozwiązania. Działamy twórczo, nieszablonowo i kreatywnie. Mamy duże doświadczenie w realizowaniu projektów dla wielu różnych marek. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami możesz oczekiwać oryginalnych projektów i efektu „wow”!

Nasze usługi

+ Social Media

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze profili w mediach społecznościowych. Zarządzamy kontami zarówno dużych firm, jak i małych. Współpracujemy z klientami z różnych branż i efektywnie zwiększamy zasięgi. Nasza współpraca rozpoczyna się od wnikliwej analizy, dzięki której możemy zaplanować najbardziej odpowiedni kierunek działań. Dzięki współpracy z nami możesz mieć pewność, że komunikacja Twojej marki będzie przyciągająca i oryginalna.

+ Prowadzenie Fanpage na FB

Zarządzamy spójną komunikacją w różnych portalach społecznościowych – Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Pinterest, YouTube. Działamy nieszablonowo, często zaskakujemy Twoich klientów i dopasowujemy się do charakteru marki. Na portalach społecznościowych chętnie też organizujemy konkursy, na bieżąco moderujemy profile i prowadzimy kampanie reklamowe.

+ Kampanie reklamowe na FB

Prowadzimy płatne kampanie na Facebooku, LinkedIn i Instagramie. Dzięki nim jesteśmy w stanie dotrzeć do dużej grupy potencjalnie zainteresowanych klientów i uzyskać zaangażowanych odbiorców. Nasze działania obejmują także bieżącą optymalizację reklam i raportowanie wyników.

+ Prowadzenie Instagram

Chętnie prowadzimy profile marek na Instagramie. Tworzymy posty, relacje na InstaStories, nawiązujemy też współprace z wpływowymi Influencerami z branży. Zarządzamy także sklepem na IG i reklamami.

+ Prowadzenie YouTube

W ramach prac w serwisie YouTube montujemy video, publikujemy je, tworzymy kreatywne treści i planujemy komunikację marki. Sprawiamy, że kanał YouTube jest spójny z komunikacją w innych kanałach online.

+ Prowadzenie LinkedIn

LinkedIn to medium, które pozwala pozyskać nowych Klientów oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem konta marki oraz obsługujemy LinkedIn Ads.

 

+ Strony internetowe

Tworzymy nowoczesne strony internetowe dopasowane do obecnych standardów oraz dobrze pozycjonujące się w wynikach wyszukiwania. Wskazujemy najlepsze rozwiązania, doradzamy i kreujemy strony www, które są spójne z charakterem marki, intuicyjne i czytelne. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy element na stronie – jej układ, funkcjonalność, przyciągające grafiki i chwytliwy copywriting. Gdy projekt strony będzie przez Ciebie zatwierdzony, z sukcesem go wdrażamy.

+ Sklepy internetowe

Dobrze wdrożony i przemyślany sklep internetowy, odpowiadający specyfice branży, to już połowa sukcesu. Posiadamy duże doświadczenie, znamy najlepsze rozwiązania i skuteczne metody, które pozwolą stworzyć dla Twojej marki optymalny sklep internetowy. Umożliwiamy Twoim klientom sprawną realizację procesów zakupowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dostosowujemy projekty do Twoich potrzeb biznesowych.

+ Projekty Graficzne

Ponieważ wszyscy jesteśmy wzrokowcami, projekty graficzne atrakcyjne wizualnie pozwalają na wyróżnienie się Twojej marki pośród innych. W naszej agencji Plus Division możesz liczyć na nietuzinkowe kreacje graficzne. Oferujemy kompleksową identyfikację graficzną Twojej marki, która obejmuje projektowanie logotypów, tworzenie ksiąg znaków i Brand Booków. Tworzymy także katalogi produktowe, broszury i ulotki. Nasze projekty zostały docenione i nagradzane w ogólnopolskich konkursach.

+ Projekty logotypów
 

Agencja kreatywna Wrocław - Plus Division - logo

Historia Twojej firmy zaczyna się od dobrego znaku. Logotyp wyraża charakter i styl Twojego brandu. Postaw na kreatywność i wysokiej jakości kreację.

+ Projekty opakowań
 

Czy wiesz, że opakowania z atrakcyjnym designem sprawiają, że produkt oceni się jako lepszy? Dobrze wiemy, co zrobić, by Twoje opakowania też takie były!

+ Projekty katalogów, ulotek, wizytówek

Nasze projekty katalogów, ulotek, wizytówek itp. są dostosowane do Twoich potrzeb biznesowych. Wszystkie projekty są też przygotowane do druku.

+ Copywriting

My wyrazimy słowem to, co tylko chcesz przekazać swoim klientom. Kreujemy chwytliwe i atrakcyjne hasła reklamowe, opisy produktów, e-booki i artykuły. Jesteśmy dokładni i pomysłowi, nie rzucamy słów na wiatr. Lubimy gry słowne i tworzymy treści, które łapią wzrok!

Agencja kreatywna Wrocław - Plus Division - agencja na plus

Agencja kreatywna Poznań

Nasza agencja Plus Division została założona z myślą o tych, którzy doceniają nietuzinkowe projekty marketingowe, szukają nieoczywistych rozwiązań i chcą wykreować wizerunek swojej marki w wielu kanałach. Każdego dnia wzmacniamy employer branding, tworzymy rozpoznawalność marek i dbamy o dobre relacje z Klientami. Naszą misją jest nawiązywanie długotrwałych, wysokiej jakości współprac oraz satysfakcja naszych klientów wynikająca z efektywnych działań agencji. Nasza najdłuższa relacja trwa już ponad 7 lat.

Wydobywamy największe atuty marek i pokazujemy je światu. #naPlus

Dlaczego warto?

Relacja z Klientami

Dobra relacja to podstawa. Troszczymy się o naszych Klientów i oferujemy stałe doradztwo.

Gra słowem

Dajemy słowo, że nasza komunikacja wciągnie Twoich odbiorców. Każdym naszym działaniem pragniemy oddziaływać na ich wyobraźnię.

Oryginalne projekty

Nasze projekty wyróżniają się z tłumu. Dowodem uznania są również wygrane w ogólnopolskich konkursach.

Profesjonalny zespół

Jesteśmy zgranym i profesjonalnym zespołem, który z przyjemnością podejmie współpracę z Toją marką.

+ 0
lat doświadczenia
0
różnorodnych branż
0
zaprojektowanych stron internetowych
0
wykonanych etykiet produktowych
0
do takiej ilości osób docieramy każdego roku na Facebooku
+ 0
zrealizowanych projektów

Od wielu lat dodaję mocy markom reprezentującym różnorodne branże. Jako absolwentka Papiernictwa i Poligrafii na Politechnice Łódzkiej wiedzę mam… na papierze 😊. Zamiłowanie do starannych projektów przeniosłam również na digital. Moja dewiza? W dobie nieustannych zmian należy szybko reagować. Przekonałam się o tym, pracując według postulatów Agile w branży IT, a także realizując studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami. Ta wiedza pomaga odnaleźć się w gąszczu projektów i realizować główne (najważniejsze) dla mnie przesłanie: każdego człowieka traktować po partnersku i indywidualnie.


Wspólnie z zespołem kreatywnych głów tworzących Plus Division kreujemy niebanalne pomysły dla naszych Klientów. Co nas wyróżnia? Nietuzinkowe kreacje graficzne, które okraszamy dobrym tekstem i indywidualnym podejściem. Co możemy zaoferować Tobie? Napisz do mnie i uwolnij nas od nadmiaru pomysłów!

Nasz sukces to zbiór uśmiechów zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nami, by rozpocząć marketingowe działania na Plus.

Anna Bobrowska, Creative Manager

Jak działamy?

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Cenimy bezpośredni kontakt i nie spotkasz się u nas z zawiłymi strukturami organizacyjnymi. Jesteśmy agencją, dla której jakość wykonywanych projektów jest zawsze na pierwszym miejscu.

1. Rozpoznanie potrzeb

Wysyłasz do nas brief lub zapytanie, a my umawiam się z Tobą na spotkanie lub rozmowę telefoniczną. Podczas rozmowy badamy Twoje potrzeby, by zaproponować Ci najlepszą ofertę.

2. Stworzenie strategii

Nasz zespół ustala najefektywniejsze rozwiązania dla Twojej marki, a Ty otrzymujesz konkretną ofertę oraz strategię działań.

3. Współpraca
 

Po akceptacji strategii przechodzimy do współpracy, a my uwalniamy swoją kreatywność.

„Spełniamy marzenia naszych Klientów,
a z marek wydobywamy to, co najlepsze.”

Wygrane konkursy graficzne

Bydgoszcz jest Polska 2020

Konkurs organizowany przez Miasto Bydgoszcz na oficjalny logotyp obchodów 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski.

 

Nasz projekt otrzymał miano oficjalnej identyfikacji graficznej miasta w 2020 roku, związanej z obchodami setnej rocznicy powrotu Bydgoszczy w granice Polski.

 

Do konkursu zostało zgłoszonych 64 prac konkursowych z całej Polski. Projekt naszej agencji został wyłoniony do półfinału, do którego zostało zakwalifikowanych 8 zwycięskich prac. Zostały one poddane również ocenie mieszkańców w głosowaniu internetowym. Pięć najlepszych prac zostało finalnie ocenionych ponownie przez komisję konkursową. Projekt agencji Plus Division został uznany za najlepszy.

Gmina Rzgów

Konkurs organizowany przez Gminę Rzgów na oficjalny logotyp miasta.

 

Zadaniem konkursowym było opracowanie logo Gminy Rzgów, które będzie miało zastosowanie w materiałach informacyjnych i promocyjnych.
Jury zakwalifikowało 30 prac. Podlegały one ocenie ze względu na trzy kryteria: wartości projektowej, walorów estetycznych i marketingowych oraz wartości użytkowych.

 

Przedstawiona praca spełniała wszystkie wymogi formalne, bardzo celnie odpowiadając na postawione w konkursie zagadnienia estetyczne i funkcjonalne. Jury zwróciło uwagę na czytelny, mocny symbol graficzny oraz właściwe jego połączenie z tekstem. Zachowanie pewnego eleganckiego umiaru w użyciu środków ekspresji gwarantuje zakładaną przez organizatora konkursu czytelność znaku, zarówno w małym, jak i dużym formacie” – wyjaśniał, członek komisji konkursowej, dr inż. arch. Tomasz Grzelakowski.

Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia

Zielona Dolina to program realizowany na bazie porozumienia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Zadaniem konkursowym było pracowanie logotypu programu. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 200 prac konkursowych. Jury za najlepszy logotyp uznało projekt agencji Plus Division.

Co o nas mówią?

Co możemy zrobić dla Twojej marki?

Działamy zarówno „na papierze”, jak i w świecie digital.

 

Wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju projekty graficzne (od księgi znaków, przez Brand Book’a, po ulotkę) i profesjonalnie przygotujemy je do druku. W portfolio naszych usług znajdują się projekty katalogów, broszur, ulotek, wizytówek, billboardów, logotypów, reklam prasowych, grafik rysunkowych, czy rollup’ów. Znajdziesz na również w… sklepie. Wykonaliśmy już tysiące etykiet i liczne projekty opakowań.

 

Możesz powierzyć nam również szeroko rozumiane działania on-line. Profesjonalnie obsłużymy Twoje media społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, YouTube), a także poprowadzimy kampanie reklamowe. Każde działania w mediach społecznościowych poprzedzamy zbudowaniem spójnej strategii działania i analizą konkurencji. Stosujemy różnorodne formaty i cele reklamowe. Ponadto wykonamy dla Twojej marki animacje, newslettery, projekty stron internetowych i zadbamy o intuicyjne poruszanie się po witrynie (UX/UI). W naszym portfolio znajdziesz również projekty aplikacji mobilnych oraz integrację sklepów internetowych.

 

Wszystkie działania okraszamy lekkim i skutecznym copywritingiem. W ramach działań z zakresu content marketingowych stworzymy treści do e-booka, na stronę internetową, do newslettera, a także ulotki reklamowej. Zajmujemy się również tworzeniem claimów reklamowych, kreatywnych haseł i namingiem.